Aby nie zapomnieć

Każdy z nas ma w swoim życiu pamiątki, których nie chciałby za wszelką cenę stracić. Oczywiście wraz z wiekiem przybywa nam takich przedmiotów, ponieważ w naszej rodzinie pojawiają się kolejni jej członkowie.

Ramki do tablic rejestracyjnych są pomocne w zlokalizowaniu auta na parkingu

ramka tablicy rejestracyjnejZ którymi mamy związane miłe wspomnienia, które chcielibyśmy utrwalić w naszej pamięci również za pomocą drobiazgów, przechowywanych pieczołowicie na półce lub w szufladzie. Co może być taką pamiątką? Okazuje się, że absolutnie wszystko. Bardzo wiele osób zachowuje jakieś drobiazgi przypominające im o miejscu, gdzie dawniej mieszkali, jakimi są przykładowo tabliczka z numerem domu, który być może dawno został już wyburzony, albo tabliczka z naszym nazwiskiem, która była przymocowana do drzwi pierwszego własnościowego mieszkania, które byliśmy w stanie zakupić. Dla innych takimi skarbami są ramki do tablic rejestracyjnych pojazdów, które niegdyś posiadali. Szczególne przywiązanie do takich elementów żywią oczywiście mężczyźni. Być może właśnie nasz tato trzyma w garażu różne drobiazgi związane ze swoim pierwszym autem, które kupił jeszcze na studiach i wśród nich znajduje się właśnie jego ramka tablicy rejestracyjnej. Prawdopodobnie auto to zostało już dawno zezłomowane, jednak ilekroć tacie rzuci się w oczy jego ramka do tablicy rejestracyjnej, to sam z rozrzewnieniem przypomni sobie moment.

Kiedy kupił swój pierwszy samochód i zaprezentował go rodzicom lub kolegom. Nawet jeśli dziś nie ma już po nim śladu, to żadne nowe auto nie będzie dla niego nawet w połowie tak bliskie.

Leave a Comment