Aromamarketing a wilgoć na budowie

Od bardzo długiego czasu jestem kierownikiem budowy. Tam zawsze pracuję w ekstremalnych warunkach i cały czas coś jest nie tak. Mam zazwyczaj szeroki zakres obowiązków i muszę na wszystko zwracać uwagę.

Aromamarketing jest rozwiązaniem naprawdę wielu spraw związanych z brzydkim zapachem

kompozycje zapachoweMoi pracownicy czasami coś źle wykonują i przydaje się solidna korekta ich zajęć. Jednak od pewnego czasu jesteśmy w starej hali na terenie dużego miasta. Wcześniej była to jakaś hurtowania filtrów do wody. Teraz wszystko remontujemy na zupełnie nową halę produkcyjną. Jednak panuje bardzo przeszkadzające i śmierdząca wilgoć. Nie wiedziałem jak mam sobie z tym radzić ponieważ nie mogłem tam wytrzymać. Wtedy znajoma, która była kosmetyczką z zawodu powiedziała mi czym jest neutralizacja zapachów. Dowiedziałem się, że jest to bardzo skuteczne i dobre rozwiązanie. Od razu chciałem się w to zaangażować. Również istniały różne kompozycje zapachowe. Ja w sklepie powiedziałem jak wygląda sytuacja i czego oczekuję. Bardzo miła młoda pani zaproponowała mi drzewne. Był to typowo męski aromat. Wkrótce wszyscy moi pracownicy poczuli się znacznie lepiej. Im także przeszkadzała okropna woń unoszącej się wilgoci. Ja nigdy wcześniej nie spotykałem się z rzeczą jaką jest aromamarketing. Również nie zdawałem sobie sprawę, że nie które przedsiębiorstwa prowadzą jego produkcję na tak szeroką skalę. Uważam, że jest to coś innowacyjnego, co ma szanse na sukces. Marketing zapachowy jest już bardzo popularny za granicą.

Polska dopiero wprowadza tego typu nowoczesne metody na przyciągnięcie klienta. Czytałem, że w ten sposób pobudza się podświadomość i można stworzyć dobry wizerunek danej marki czy firmy.