jeździectwo

Bryczesy damskie jako prezent dla siostry

Moja siostra w tym roku organizowała swoje szesnaste urodziny. Ona miała bardzo mało znajomych, ponieważ większość czasu spędzała w stadninie koni. Rodzice zapisali ją na zajęcia gdy była małym dzieckiem. Bardzo spodobał się jej ten sport i została tam na dłużej.

Akcesoria do hobby to zawsze dobry prezent

jeździectwoJa nigdy nie miałem problemu z prezentem. Dwa lata temu dałam jej czaprak. Był to taki podkład pod siodło aby nie obcierał wierzchowca. Była bardzo zadowolona, ponieważ ostatnio miał otarcia. Teraz jednak musiałam poszukać czegoś nowego. Cały jej pokój zawsze przepełniały różnorodne akcesoria jeździeckie. Nie znałam się na tym dlatego nie wiedziałam co może się przydać. Pytając ją mogłabym zniszczyć niespodziankę. Ostatecznie stwierdziłam, że poszukam jakiejś przydatnej strony internetowej na której będę mogła zrobić zakupy. Od razu wyskoczyły mi ochraniacze dla konia. Ich ceny bardzo mnie zaskoczyły, ponieważ nie wiedziałam, że ten sport może być aż tak drogi. Każda najmniejsza rzecz kosztowała fortunę. Musiałam jednak się poświęcić i szukać dalej. Stadnina w pobliskiej miejscowości była jej drugim domem. Ostatecznie zdecydowałam się na nowe bryczesy damskie. Jej stare były już poprzecierane i stwierdziłam, że spodnie zawsze się przydadzą. Do wszystkiego dodałam jeszcze książkę opowiadającą o historii jeźdźca i swojego konia.

Ostatecznie była bardzo zadowolona, ponieważ cieszyła się ze wszystkiego co dotyczyło rumaków. Ja osobiście nigdy nie przepadałam za konną jazdą. Te zwierzęta wydawały się dziwne i zbyt duże. Wolałam inne formy rozrywki.