Bycie oryginalnym w rodzinie – orginalne prezenty

Każdy z nas się w swoim życiu czymś wyróżnia .Jedni chcą być błyskotliwi i mądrzy inni chcą posiadać duży i wielki majątek, a jeszcze inni chcą być bardzo oryginalni w swoich poczynaniach. Tacy ludzie często mogą być nieobliczalni i niespodziewanie zrobić coś czego w życiu byśmy się nie spodziewali.

prezent na chrzestCzy to jakieś spontaniczne wypady za miasto, albo wycieczki do ciepłych krajów zaplanowane na ostatnią chwile, które notabene przebiegają bez jakichkolwiek problemów, logistycznych czy organizacyjnych i wszyscy z takiej podróży wracają szczęśliwi i rozpromienieni. Mieć takiego oryginalnego człowieka w swojej rodzinie może mieć swoje plusy i minusy. Zależy jak na to patrzymy i jak takiego kogoś postrzegamy. Możemy go(bądź ją) poprosić o bycie przestanym dla naszego dziecka, wtedy o oryginalny i bombowy prezent na chrzest możemy być spokojni.
Później przez całe życie możemy doświadczać dzięki takiemu chrzestnemu prawdziwej adrenaliny w naszej rodzinie, przez co nasza pociecha będzie przeszczęśliwa i będzie nam dziękować za takiego ojca(bądź matkę) chrzestną. Z drugiej strony sami możemy być takim człowiekiem i sami możemy zaproponować czy to bratu, albo siostrze bycie chrzestnym dla ich dzieci, przez co będziemy przez większość czasu w życiu naszego chrześniaka i będziemy mogli kupować mu odjazdowe prezenty czy zabierać na najróżniejsze i najbardziej zwariowane wyprawy jakie można sobie wyobrazić.

Oczywiście wszystko w miarach rozsądku, jaki każdy człowiek powinien mieć, nawet najbardziej pozytywnie zakręcony.

Leave a Comment