Byłem w garniturze szytym na miarę

 

Ślub mojej starszej siostry zbliżał się nie ubłaganie. Ja zajmowałem się małymi szczegółami i pomagałem jej załatwiać sprawy związane z organizacją. Nie były to wyjątkowo trudne zadania ale zawsze to była jakaś pomoc. Po zakupie prezentu zorientowałem się, że tak na prawdę nie mam w czym iść na wesele.

Musiałem kupić garnitur na ślub siostry

warszawa garnitury na miaręMój stary garnitur był kompletnie do niczego, a ja nie wiedziałem gdzie kupić jakiś dobrze skrojony strój. Tym razem z pomocą przyszła do mnie moja koleżanka z pracy. Okazało się, że jej kuzynka jest krawcową i zajmuje się szyciem. Ja zawsze miałem problem z dobraniem stroju w zwykłym sklepie, ponieważ nic na mnie nie pasowało. Często kończyło się na tym, że i tak musiałem coś zmienić. Na szczęście tym razem trafiłem na warszawa garnitury na miarę. Tam okazało się, że solidna krawcowa dokonała wszelkich pomiarów, a ja mogłem sam wybrać materiał oraz krój. Takie rozwiązanie dla mnie było nie zwykle wygodne. Na całość musiałem czekać około dwóch tygodni. Po tym czasie przyjechałem jeszcze raz do Warszawy na ostatnie przymiarki i ewentualne poprawki. Na szczęście całość okazała się rewelacyjna i spełniała moje wszelkie wygórowane oczekiwania. Byłem z tego zadowolony, ponieważ za nie wysoką cenę miałem świetny garnitur na ślub w mojej rodzinie i miałem wyglądać dobrze. Dodatkowo byłem świadkiem i musiałem się jakoś porządnie prezentować. W praktyce okazało się, że mój nowy garnitur jest bardzo wygodny. Podczas tańca nie odczuwałem żadnego dyskomfortu i mogłem się świetnie bawić.

Czasami bywało na prawdę różnie. Na szczęście tym razem zainwestowałem w garnitur z dobrego źródła. Dodatkowo miałem na niego gwarancję tak jak w sklepie i w razie jakiś problemów mogłem spokojnie go oddać do poprawek.