Dobre miejsce na urlop

Niedawno z mężem miałam piętnastą rocznicę ślubu. Tak naprawdę to co roku miałam nadzieję, że ten dzień spędzimy jakoś wyjątkowo. Ale zawsze było na pierwszym planie coś innego. A do tego najczęściej też nie mieliśmy takich nakładów finansowych żeby zorganizować coś specjalnego.

Wysoki standard miejsca noclegowego

ekskluzywne noclegi na mazurachW tym roku krótko przed rocznicą ślubu otrzymałam dość pokaźną premię z pracy. Najpierw myślałam może o jakimś remoncie. Ale wtedy też stwierdziłam, że może byśmy z mężem wybrali się na jakiś ekskluzywny wypad o którym od dawna marzyliśmy. Pomyślałam, że będzie to taka niespodzianka dla męża. Gdy myślałam o miejscu od razu wymyśliłam Mazury. Tam jeździliśmy gdy byliśmy jeszcze w narzeczeństwie i właśnie stamtąd mieliśmy najpiękniejsze wspomnienia. Zaczęłam więc szukać w internecie czegoś odpowiedniego. Od razu praktycznie zobaczyłam ekskluzywne noclegi na mazurach, które przykuły moją uwagę. Były to noclegi w apartamentach, które były przepiękne. Do tego w ofercie były też śniadania i obiady oraz kolacje. Cena za taki pobyt według mnie nie była też wygórowana. Stwierdziłam, że zarezerwuję dla nas taki pobyt na pięć dni. Mieliśmy zaplanowane z mężem parę dni wolnego także mogliśmy na taki czas tam pojechać. Byłam bardzo szczęśliwa gdy dokonałam rezerwacji. Nie mogłam odczekać się kiedy powiem o tym mężowi. I gdy wrócił z pracy powiedziałam mu o mojej niespodziance. Nie pamiętam kiedy widziałam go aż tak szczęśliwego.

Sam pobyt był wspaniały. Warunki przerosły nasze najśmielsze wyobrażenia. Czuliśmy się wyjątkowo. Wszystko było świetnie zorganizowane. A jedzenie na miejscu było pyszne. Z mężem spędziliśmy wspaniały czas w tym wyjątkowym miejscu. I myślę, że za rok tu wrócimy. A także miejsce to będę polecała wszystkim znajomym.