Dodatki to ważna rzecz

 

Jestem osobą, która płynie z nurtem. Moda jest dla mnie bardzo ważnym elementem w życiu. Bardzo lubię ją kreować. Dlatego też, nie wyobrażam sobie, ażeby moje mieszkanie było pozbawione dobrego smaku. Dlatego też, kiedy odziedziczyłam cztery kąty w spadku, postanowiłam urządzić je całkowicie w swoim stylu. Chciałam, aby to wnętrze odzwierciedlało co tak naprawdę mi w duszy gra. 

Świetne dodatki do mieszkania są bardzo ważne

designerskie dodatki do modnego mieszkaniaByłam niezmiernie wdzięczna za to, że otrzymałam mieszkanie w spadku. Jest to dla mnie wielkie szczęście. Jednakże kiedy ujrzałam jak się ono prezentuje, od razu stwierdziłam, że muszę dokonać w nim gruntownych zmian. Nie było mnie jednak stać na porządny remont i wymianę mebli. Dlatego też postanowiłam, że urządzę je w stylu retro, do którego pasować będą obecne w nim stare meble. W tym celu pojechałam do dużego sklepu chcąc kupić designerskie dodatki do modnego mieszkania. Szybko znalazłam rzeczy, które pasowałyby do mojego azylu. W aranżowaniu wnętrza bardzo ważny jest wybór pewnej konwencji oraz stylu, wokół którego będzie się oscylować. Ja postawiłam na styl retro. Nie jest on przypadkowy, gdyż mam sentyment do starych czasów. Postanowiłam też, że głównym punktem w salonie, który postaram się najbardziej uwidocznić, będzie mój stary gramofon. Po wizycie w sklepie byłam niezmiernie zadowolona, gdyż znalazłam to, czego potrzebowałam i szukałam.

Po dziś dzień jestem bardzo zadowolona, że postanowiłam urządzić mieszkanie w stylu retro. Udało mi się osiągnąć taki efekt głównie dzięki zakupionym przez siebie dodatkom, które sprawiły, że wnętrze stało się jeszcze bardziej designerskie. Do tej pory, kiedy odwiedzają mnie moi znajomi, są oni pod bardzo dużym wrażeniem, że udało mi się urządzić mieszkanie w zamierzonym stylu.