fotobudka

Fotobudka na wesele

Każdy chce by ten jeden wyjątkowy dzień na całe życie jakim jest ślub i towarzysząca mu uroczystość jaką jest wesele było bajkowe i niepowtarzalne. Pary młode co bogatsze prześcigają się w pomysłach nie raz kompletnie egzotycznych i niespotykanych na co dzień czy na tradycyjnych weselach jakie spotykamy.

Katowicka fotobudka była atrakcyjna

fotobudkaJednak jak widać wszystko idzie do przodu, co powoduje wejście na rynek nowych trendów. Takim trendem jest fotobudka na wesele. Jeżeli macie zamiar się pobrać, a nie słyszeliście o fotobudce musieliście natychmiast nadrobić zaległości ! Coraz więcej osób korzysta z usług asystenta fotobudki, który służy zawsze radą i pomocą. Na czym polega wyjątkowość i atrakcyjność takiej formy zdjęć jako pamiątki z tego wspaniałego dnia ? Przede wszystkim żadna z fotografii się nie powtórzy ! Wokół tego niepozornego prostokąta ustawione są skrzynie bądź kartony w których znaleźć można różne skarby – jak opisuje jedna para z Krakowa poprosili oni firmę, od której wynajmowali taką fotobudkę, by ta na ich specjalne życzenie wydrukowała kartki ze śmiesznymi napisami, czy z wyznaniami miłości, dzięki czemu oprócz zdjęć profesjonalnych zrobionych przez fotografa mogli się oni cieszyć niepowtarzalnymi zdjęciami na wybranym przez siebie tle. Podobne doświadczenia opisuje para z Katowic. Ich fotobudka katowice była szczególną atrakcją dla najmłodszych gości na ich weselu.

Dzieci bardzo chętnie przebierały się w czapki i peruki tworząc z siebie nowe osoby. Taka mała niepozorna budka ma wielką moc, moc rozkręcania każdej imprezy !