baseny ogrodowe

Czy ja śnię? – baseny ogrodowe

Wiecie, co? Wyobraźnie mojej mamy, jest wprost nieograniczona. Dopiero, co kupiliśmy jej nowy dom, a teraz. Teraz mama wymyśliła sobie, że chce mieć na podwórku basen. Prawdziwy basen, bo przecież, skoro ma już domek z drewna na wsi, to, czemu nie iść na całość.

Baseny ogrodowe – muszę znowu ja załatwiać

baseny ogrodoweJa wszystko rozumiem, że kobieta ma swoje marzenia i tak dalej, tylko, dlaczego ja to wszystko muszę załatwiać? Dlaczego znowu ja? Mama zadzwoniła, do mnie dzisiaj rano i powiedziała, cytuję: „ Rybka, weź tylko zobacz, czy tam u Ciebie jest jakiś producent basenów?” Było naprawdę wcześnie rano, więc, odpowiedziałem, że oczywiście, sprawdzę, czy jest w okolicy jakiś producent basenów. Położyłem się spać. Obudziłem się jakieś dwie godziny później i powiedziałem do, żony, że śniło mi się, że moja mama do mnie dzwoniła i pytała, czy jest w okolicy jakiś producent basenów, zacząłem się śmiać, wziąłem łyka kawy i spojrzałem na telefon…, a tam… „ rybka, jak tam producent? Jak będziesz z nim rozmawiał to powiedz, że interesują mnie baseny ogrodowe poliestrowe, całuję mama…” Wypiłem jeszcze jeden łyk kawy i spojrzałem na żonę, baseny ogrodowe poliestrowe, powiedziałem po cichu… Wiecie, co, moja żona na to wszystko? Żona powiedziała, że dzwoniła już do sklepu, że mają tam oczywiście baseny ogrodowe poliestrowe, ale że lepiej byłoby gdybyśmy przyjechali jednak na miejsce i obejrzeli inne baseny ogrodowe, oraz najnowsze baseny kąpielowe. Sobota, jest sobota… Chciałem posiedzieć z żoną w domu, iść na spacer po obiedzie, a wieczorem może wyszlibyśmy gdzieś na miasto, ale nie zamiast tego zaraz będę oglądał baseny ogrodowe, oraz inne baseny kąpielowe.

Zwariuję z tą moją mamą, chociaż bardzo ją kocham, to uważam, że te baseny kąpielowe, to już przesada!!! Chyba będę musiał iść niedługo do jakiegoś psychoterapeuty, poczuję, że jak zobaczę te baseny ogrodowe, to będę się chciał w nich utopić. Muszę coś zrobić z tą relacją, bo inaczej na zawał jakiś padnę, albo w ogóle zamknę się w sobie i już nikomu nie pomogę, nawet sobie.

Szukając basenów ogrodowych zajrzyj na stronę: baseny-ogrodowe.com