Jak wynająć mądrą suwnicę?

Określanie i uzyskanie poprawnej suwnicy dla danej aplikacji wymaga wiele pracy ale uzyskanie odpowiedniego fragmentu magazynowania dla obiektu będzie warte wysiłku. Często wprowadzenie dźwigu mostowego do nowego lub istniejącego budynku jest to coś co pozytywnie odbije się na całym zakresie pracy.

Heroston – zaufaj liderowi branży

Poniżej znajduje się lista pytań do przedstawienia wobec firmy od której będziesz chciał wynająć jeden z takich dźwigów. Jaki typ dźwigu potrzebuję? Jeśli nie jesteś zaznajomiony z rodzajem dźwigów poniżej krótka lista typów. Każdy z nich ma swoje zalety i wady, a powinieneś wybrać go ostatecznie opierając się o to jakie usługi dźwigowe Heroston potrzebujesz. Małe tego typu dźwigi są zazwyczaj stosowane do wykorzystania w ramach lżejszych ciężarów – do 2 ton i chociaż są zwykle wykorzystywane w zastosowaniach na 1 tonę i poniżej, w tym większym zakresie też możesz ich używać. Zalety? Lekkie, wstępnie zaprojektowane i stosunkowo niedrogie.

HerostonWady to ograniczone możliwości. Najlepsze jest to, że działają bez względu na to jaki dźwigar potrzebujesz. Zawory te są stosowane w cięższych pracach. Kolejne zalety to zmniejszenie kosztów w porównaniu do podwójnego dźwigara i lżejsze obciążenia koła zmniejszając kolejne koszty. Wady to mniejsza wysokość haka, nie jest to tez takie trwałe rozwiązanie, ale na pewno ekonomiczne jeśli chodzi o usługi dźwigowe. Dla naprawdę ciężkich konstrukcji zalecana jest podwójna konstrukcja. Taki wózek jeździ na szczycie dwóch belek mostowych. Cechuje go doskonałe sprawdzanie się w ramach ciężkich zastosowań, takich jak w betoniarnia, odlewnia, przemysł lotniczy itp.. Zalety? Taki sprzęt ma doskonałą trwałość i więcej dostępnych opcji, takich jak chodniki i kabiny. Wady to większe obciążenia kół i koszty. Jeszcze przypomnimy czym są suwnice bramowe. Suwnice te mogą rozwiązać wiele problemów, kiedy są ograniczone w konstrukcji budynku. Mogą one być dostarczane w wielu konfiguracjach i mogą pracować całkowicie niezależnie od budynku. Niektóre z nich wymagają specjalnego sprzętu. Konfiguracje obejmują pojedynczy dźwigar i podwójną belkę – w zależności od potrzeb. Zalety to fakt, że są to dźwigi niezależne, trzeba też sporo powiedzieć na temat struktury w niektórych konfiguracjach, gdyż to naprawdę zasługuje na uwagę.

Leave a Comment