Jaką drukarkę wybrać

Jeśli chodzi o zlecenia do drukarni, to radziłem sobie w tym temacie świetnie, nic dziwnego więc, że przychodziło do mnie mnóstwo pracowników w firmie, w której pracowałem chcących zlecić mi wydrukowanie poszczególnych materiałów. Zawsze byłem pomocny, a że znałem kilka ciekawych i atrakcyjnych drukarni w mieście pomagałem w realizowaniu różnorodnych wydruków.

Drukarnia dla każdego

drukarnia offsetowa - krakówOd każdego takiego zamówienia również brałem niewielką prowizję, dzięki czemu faktycznie drukarnia offsetowa miała coraz więcej zamówień dzięki mnie, a i ja na tym zyskiwałem. Moja praca polegała na tym, że otrzymywałem gotowy projekt graficzny od współpracowników, którzy mieli za zadanie wydrukować na przykład ulotki reklamowe, czy foldery. Drukarnia offsetowa wymaga od klientów gotowych projektów, które na dodatek muszą być dobrze przystosowane do druku. Drukarnia offsetowa – kraków jest często odwiedzanym miejscem. Wiedziałem jednak, że często klienci nie wiedzą dokładnie, jak to zrobić, dlatego sam jako grafik bardzo dobrze się w tym czułem, aby pomagać i przy projektach. Dzięki czemu jak tylko przesyłamy projekty do druku przez maila, to wiem, że drukarnia offsetowa szybko poradzi sobie z każdym zamówieniem. Tym bardziej, że pracownicy, którzy przychodzili do mnie posiadali różne zapotrzebowanie – niektórzy bardziej zainteresowani byli czymś mniejszym, na przykład wizytówkami.

Drukarnia offsetowa, która działa w mieście na pewno będzie mieć sporo zamówień od klientów, którzy chcą często już na drugi dzień otrzymać produkt spełniający wszystkie oczekiwania. W większości przypadków drukarnie podają termin już podczas składania zlecenia, dlatego też zawsze klient jest uświadomiony, na jaki termin realizacji może liczyć. Cena również pada na samym początku na etapie wyceny, więc klient wie, ile zapłaci.