Kolorowe zasłony w domu koleżanki

Moja koleżanka jakiś czas temu kupiła sobie nowe mieszkanie. To mieszkanie położone jest w bardzo ładnej lokalizacji. Prawdę mówiąc to sama chętnie bym się tam przeprowadziła. Koleżanka swoje mieszkanie urządziła naprawdę bardzo ładnie.

Koleżanka kupuje zasłony

kolorowe zasłony z BydgoszczyMi podoba się praktycznie wszystko. Gdy chciała kupić zasłony poprosiła mnie żebym poszła razem z nią na takie zakupy. Ja oczywiście chętnie się na to zgodziłam bo akurat zasłony bardzo lubię kupować. Ja wiem w jakim sklepie są kolorowe zasłony z Bydgoszczy a coś takiego koleżanka właśnie chciała kupić. Jej mieszkanie jest praktycznie całe w bieli i do tego są jakieś czarne akcenty. Wygląda to ładnie ale jednak trochę smutno. Koleżanka dlatego też chciała w jakiś sposób ożywić trochę to wnętrze. A najlepszym sposobem na to są przecież kolorowe zasłony. W sklepie z zasłonami był ogromny wybór. Teraz zasłony jednak są bardzo modne i praktycznie każdy w domu chciałby mieć take właśnie nowoczesne zasłony. Mi od razu spodobały się zasłony w kolorowe grube pasy. Gdy je zobaczyłam to już nawet potrafiłam sobie wyobrazić jakby wyglądały w mieszkaniu koleżanki. Gdy jej je pokazałam ona także była nimi zachwycona. I w gruncie rzeczy to właśnie te zasłony wskazane przeze mnie wybrała. Wzięła ich dość dużą ilość bo jednak są to zasłony na wszystkie okna w salonie. Te zasłony widać było, że są naprawdę dobrej jakości. Mi w każdym razie bardzo się spodobały. Pani jeszcze do tego profesjonalnie je zapakowała tak żeby się nie pogniotły.

Ja nawet nie wiedziałam, że są takie sposoby pakowania. W domu koleżanka miała już bardzo eleganckie karnisze. Trzeba było tylko powiesić zasłony. Przyszłam do koleżanki po tym gdy już to zrobiła i muszę przyznać, że wyglądają świetnie. Całe wnętrze od razu wygląda lepiej.