Korzystam z fachowca do zaprojektowania ogrodu

Jestem w trakcie przeprowadzki do nowego domu. Dom znajduje się na obrzeżach miasta i został wybudowany przez bardzo dobra ekipę fachowców. Jestem zadowolona z ich pracy i mój nowy dom jest spełnieniem moich marzeń. Dzieciaki cieszą się ze swoich osobnych pokoi ja z ogrodu, który będzie w przyszłości wizytówką domu. 

Szukam firmy do założenia ogrodu

zakładanie ogrodów wawerNiestety każdy z naszych znajomych mieszka w bloku i nikt nigdy nie miał do czynienia z firmą, która projektuje i zakłada ogrodu. Musiałam szukać fachowców na własną rękę. W internecie jest sporo różnych informacji więc postanowiłam tam szukać podpowiedzi na jaką firmę się ostatecznie zdecydować. Musiałam sporo na tym posiedzieć bo nie spodziewałam się, ze w naszym mieście jest aż tyle firm, które świadczą takie usługi. Najbardziej spodobała mi się oferta a także strona internetowa firmy, która jest na rynku od wielu lat. Ma sporo zadowolonych klientów i podobały mi się zdjęcia, które znajdowały się na stronie internetowej. Zakładanie ogrodów wawer jest prowadzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie a także wykorzystywanie roślin specjalnie dopasowanych do podłoża i naszego klimatu. Fachowcy słuchają klientów i starają się w miarę możliwości spełniać ich prośby odnośnie wybranych roślin. Ja nie mam wybranych roślin więc zaufam specjalistom, którzy mają większe doświadczenie ode mnie. Na spotkanie z panią Kasią umówiłam się w naszym ogrodzie, żeby mogła go sobie dokładnie obejrzeć. Przy herbacie porozmawiałyśmy o wstępnych projektach i założeniach.

Kiedy wszystko zostało ustalone miałam czekać na projekty, które zostaną przygotowane w ciągu dwóch tygodni. Na pewno coś wspólnie wybierzemy i będę zadowolona z ogrodu, który już wkrótce będzie bardzo piękny. Spodobało mi się podejście pani Kasi do swojej pracy i już się nie mogę doczekać końcowego efektu.