Krzysiek montuje panele fotowoltaiczne

 

Mój chłopak dostał propozycję pracy. Bardzo się cieszymy bo odezwała się do niego bardzo dobra firma. Krzysiek próbował se do nich dostać i jakiś czas temu wysłał swoje dokumenty. Przez dwa tygodnie nie miał żadnej odpowiedzi ani żadnego kontaktu. Dzisiaj dostał telefon i został zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Chłopak szkoli się z paneli

panele fotowoltaiczne na dachKrzysiek był bardzo zadowolony po rozmowie kwalifikacyjnej. Stwierdził, że firma jest dla niego ogromną szansą. Zapewnia szkolenia a także gwarantuje duże wynagrodzenie a także dobre warunki socjalne. Krzysiek w ciągu tygodnia ma poznać decyzję firmy. Mam nadzieję, że uda mu się dostać tą pracę. Panele fotowoltaiczne na dach są coraz chętniej wybierane przez klientów. Firma ma bardzo dużo zleceń. Krzysiek byłby odpowiedzialny za montaż paneli u klientów. Firma ma zamówienia nie tylko do klientów zamieszkujących w naszym regionie ale także zgłaszają się klienci spoza naszego województwa. Krzysiek dowiedział się, że został przyjęty. Trzy pierwsze dni będzie miał szkolenie w firmie na miejscu. Specjalista będzie przekazywał mu wszystkie niezbędne informacje odnośnie tych paneli. Później zostanie dołączony do ekipy, która zajmuje się montażem paneli bezpośrednio u klientów. Na początku Krzysiek będzie się wszystkim pracom przyglądał a z czasem będzie dopuszczany do rożnych czynności. Po dwóch tygodniach powinien już sam umieć zamontować małe panele. Krzysiek jest bardzo pracowity i jestem pewna, że sobie poradzi w nowej pracy.

Krzysiek jest bardzo zadowolony ze szkolenia. panele są bardzo dobrym rozwiązaniem do domków a także do firm czy ośrodków wczasowych. Krzysiek już pracuje sam. Nie wymaga pomocy ze strony starszych kolegów. Okazało się, że szef jest z jego pracy bardzo zadowolony.