Lampy Italux – wybór oświetlenia

Lampy italux to bogaty wybór wielu typów lamp. W ofercie firmy można znaleźć zarówno lampy biurkowe jak i lampy podłogowe, plafony ścienne, lampy stojące czy nawet lampy ogrodowe.

W asortymencie są również lampy LED. Ten ostatni rodzaj oświetlenia zyskał ostatnimi czasy na popularności. Lampy LED, które świecą dzięki diodom elektroluminescencyjnym, to lampy, zieki którym oszczędzamy nawet do dziewięćdziesięciu procent energii elektrycznej. Ich rozmiary oraz właściwości pozwalają na produkcję lamp o wszelkich kształtach, a diody LED można umieszczać nawet na elastycznych taśmach, które można przyklejać w dowolnym miejscu, dzięki czemu bywają stosowane do podświetlania sufitów, schodów, ozdobnych elewacji i wszystkich tych elementów wyposażenia wymagających świetlnej oprawy. Lampy LED mogą emitować różne kolory światła i mieć różną moc oświetleniową, dlatego nadają się zarówno na lampy podłogowe czy biurkowe jak i mocne oświetlenie budynków użyteczności publicznej.
Lampy Italux to design zarówno nowoczesny jak i klasyczny. Elementy ze szkła czy kryształu oraz bardzo uniwersalne kształty sprawiają, że lampy Italux ozdobią każde wnętrze. Lampy podłogowe to doskonały sposób oświetlenia pomieszczenia, ponieważ nie wymaga wcześniej zaplanowanych przewodów elektrycznych w suficie, a boczne oświetlenie jest bardziej przyjazne niż górne, centralne. Dlatego też ten sposób doświetlania wnętrza jest coraz częściej stosowany.

Lampy LED oraz lampy podłogowe to więc produkty zyskujące coraz większą popularność. Lampy Italux są zaś najlepszym wyborem dla tych, którzy poszukują eleganckiego, lecz niebanalnego wzornictwa i są świadomi faktu, że piękne oświetlenie to równie istotny element wyposażenia co meble czy sprzęt AGD. Połączenie takich materiałów jak kryształ i chrom powoduje, że lampy podłogowe Italux zachwycą każdego.

Leave a Comment