Modna atrakcja – fotobudka na wesele

Ślub to bardzo ważne wydarzenie dla każdej młodej pary. Jeśli nie traktujesz swojego ślubu zbyt poważnie i chcesz urozmaicić imprezę weselną zdecyduj się na wynajem budki fotograficznej. Nietuzinkowa atrakcja pozwoli na długi czas zapamiętać to wyjątkowe wydarzenie i wspólnie z gośćmi cieszyć się oryginalnymi fotografiami z tego wyjątkowego dnia.

Fotobudka na Twoim weselu

fotobudka na wesele w ToruniuW ostatnim czasie budki fotograficzne cieszą się bardzo dużą popularnością. Za stosunkowo niewielkie pieniądze można wynająć fotobudkę na różne przyjęcia i eventy. Świetnym pomysłem jest ustawienie budki fotograficznej na przyjęciu ślubnym . Fotobudka na wesele w Toruniu, czy innym mieście lub mniejszej miejscowości uatrakcyjni zabawę. I starsi i młodsi z chęcią wykonają sobie śmieszne, pamiątkowe zdjęcie. Tym bardziej, że większość dostawców oferuje w zestawie zabawne okulary, kapelusiki i inne gadżety. Nawet największy sztywniak skusi się na zdjęcie z drugą połówką w różowej, kręconej peruce. A może uda się zdobyć zdjęcie świeżo upieczonej teściowej w diabelskich różkach, które dumnie można potem schować do rodzinnego albumu? Wiele firm oferuje również spersonalizowanie wydruków zdjęć poprzez dodanie własnego loga, czy imion pary młodej i daty zawarcia małżeństwa. Taka atrakcja na pewno przypadnie do gustu wszystkim gościom, a wykonane zdjęcia jeszcze długo będą udostępniane  na portalach społecznościowych z podziękowaniami za świetną imprezę.

Pozwól sobie i swoim gościom poczuć się jak w amerykańskim filmie. Takich zdjęć nie wykona nawet profesjonalny fotograf ślubny. Jedynym ograniczeniem jest fantazja pary młodej i weselników – śmieszne miny, przebrania i dużo śmiechu, a wszystko uwiecznione na małej fotografii. Jest to niewątpliwie gorący trend wśród najnowszych atrakcji weselnych.