walizki puccini ceny

Najnowsze trendy z Paryża – walizki puccini i ich ceny

Viva la France, cisną się takie słowa na usta mężczyzną, ponieważ mamy Euro 2016, które odbywa się właśnie we Francji. Skorzystać mogą na tym panie. W jaki sposób? Można zaproponować swojemu małżonkowi wyjazd do kraju pysznych win i niecodziennych przysmaków.

Ceny walizek puccini i elegancja

walizki puccini cenyKiedy mężczyzna zafascynowany będzie piłkarskimi emocjami my jako kobiety możemy sobie pospacerować malowniczymi uliczkami Paryża podglądając paryżanki, to co noszą. Dla tych, których na taki wyjazd nie stać ze względu na ceny pragniemy przestawić najnowsze trendy mody prosto z serca Francji. Mieszkanki stolicy zakochały się w walizkach puccini. Noszą je ze sobą nie tylko z okazji wyjazdów służbowych, do rodziny czy wszelkich innych okazji a także na zwykłe zakupy do warzywniaka. Zamiast niezbyt estetycznych i nieekologicznych toreb foliowych wszystko wkładają do bardzo stylowej walizki puccini ceny. Puccini walizki sprawiają, że każda stylizacja szczególnie sukienki w kwiaty oraz spodnie w paski nabiera niezwykłego wyglądu i przenosi nas w bajecznie inny wymiar. W tym sezonie paryżanki stawiają na kolor, nie ma nudy. Swoje tradycyjne „małe czarne” postanowiły wrzucić głęboko do szafy na korzyść małej czerwonej. Torebka puccini to kolejny element codziennych stylizacji, który wprost z Paryża mówi „załóż mnie, pasuje do wszystkiego”.

W tym roku projektanci firmy postawili na kolor i jeszcze raz kolor. Oczywiście dla pań, które nie są przekonane do koloru firma stworzyła także warianty bardziej stonowane. Ale dlaczego by nie zaszaleć?