Nowy pierścionek spodobał się mamie

Jestem w Gdańsku z moja klasą. Co roku szkoła organizuje nam takie wyjazdy w czerwcu dla chętnych osób. Mamy już wystawione oceny i nie musimy się już uczyć. Moi rodzice zazwyczaj zapisują mnie na takie wyjazdy o ile jestem nimi zainteresowana. Ja uwielbiam różne nowe przygody i chętnie korzystam z takich atrakcji.

Kupiłam mamie pierścionek

pierścionek z bursztynem cenaZawsze z takich wyjazdów staram się coś przywieźć swoim rodzicom. Oni są dla mnie najważniejsi. Nie mam rodzeństwa. Jestem jedynaczką i mamy ze sobą bardzo dobre kontakty. Mogę śmiało powiedzieć, ze moi rodzice są moimi przyjaciółmi. Spędzamy ze sobą bardzo dużo czasu, rozmawiamy na różne tematy i nie mam przed nimi żadnych tajemnic. W trakcie spacerów w gdańsku zobaczyłam stoisko z różnymi pamiątkami, które można kupić nad morzem. Było sporo muszelek a także korali, bransoletek i pierścionków z bursztynami. Dla taty upatrzyłam statek, który był zbudowany z muszelek. Jestem pewna, ze mu się spodoba. Natomiast mamie postanowiłam kupić coś wyjątkowego. Spodobał mi się pierścionek z bursztynem cena. Cena nie była wygórowana a jego jakość wykonania była wyjątkowa. Pierścionek bardzo mi się spodobał i kiedy sprzedawca powiedział mi ze ma kilka takich samych postanowiłam kupić dwa pierścionki. Będę mogła go nosić razem z moja mamą. Wiem doskonale jaki rozmiar ma moja mama więc nie miałam żadnego problemu z wyborem rozmiaru. Zawsze wszystkie prezenty, które przywożę do domu rodzicom bardzo im się podobają.

Pierścionek, który kupiłam dla siebie nosiłam od razu po zakupie. Był bardzo wygodny i dobrze się z nim czułam. idealnie wyglądał na moim palcu i byłam bardzo zadowolona, że taki sam model zakupiłam także dla mojej mamy. Mama od razu zauważyła ten pierścionek i bardzo ucieszyła się kiedy rozpakowała swój prezent.