Oryginalne poszewki z polskiej firmy

 

Coraz więcej firm odnosi sukcesy na międzynarodowych rynkach. Widać to było chociażby na targach aranżacji wnętrz, które odbyły się w naszym mieście w ubiegły weekend. Mnóstwo firm z całego świata zjechało się po to, aby pokazać najnowsze trendy w branży architektury wnętrz i meblarstwa. Obcokrajowcy na każdym kroku podkreślali niezwykle inspirującą polską myśl projektową. 

Poduszki projektowane przez dzieci i młodzież

dobrej jakości poszewki dekoracyjnePolscy projektancie już od lat uchodzą za czołówkę w dziedzinie aranżacji wnętrz. Na świecie docenia się prostotę i niezwykłą elegancję polskich projektów. Przeważnie są one unikatowe, z nawiązaniem do tradycji, ale też umiejętnym połączeniem jej z nowoczesnością. Jedną z firm, które prezentowały się na ostatnich targach, był przedsiębiorca produkujący dobrej jakości poszewki dekoracyjne projektów polskich studentów. Poduszki te są nowatorskie, w porównaniu do innych występujących na rynku, bo przede wszystkim powstają na bieżąco przy współpracy z polskimi uczelniami artystycznymi, a wzory i koncepcje poduszek zmieniają się jak w kalejdoskopie. Na targach firma zaprezentowała najnowszą kolekcję inspirowaną twórczością dzieci. Dominuje więc prostota, połączona z kolorami i niebanalnym podejściem do świata, z punktu widzenia dzieci. Autorem tej nietuzinkowej kolekcji są dzieci z kilku przedszkoli i podstawówki. Ten nowatorski projekt spotkał się na targach z bardzo entuzjastycznym odzewem. Firma zdobyła już kilka dużych zamówień do sklepów poza Polską.

Polscy projektanci wnętrz sa bardzo doceniani na rynkach światowych. Jako naród jesteśmy postrzegani jako bardzo przedsiębiorczy i pomysłowi. Nie boimy się nowych rozwiązań, czego dowodem jest polski producent poduszek ozdobnych. Postanowił on wprowadzić na rynek oryginalne poduszki, których projektantami są zarówno dzieci, jak i studenci.