Ślub w plenerze

Pamiątka ze ślubu

Fotografia ślubna to bardzo ważna pamiątka dla wszystkich małżeństw. To przecież upamiętnienie jednego z najszczęśliwszych dni naszego życia, warto więc by prezentowały najwyższy poziom. Jak dokonać wyboru spośród setek ofert firm, świadczących usługi z tej właśnie specjalności?
Ślub w plenerzeInternetowe portale ogłoszeniowe przepełnione są ofertami wykonania ślubnych fotografii. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę, np. fotografia ślubna Bydgoszcz i już mamy możliwość przebierania w ofertach. Wybór powinien być jednak przemyślany – zdjęcia ślubne robi się tylko raz, powtórki nie będzie. A reklamacja? Co nam po zwrocie pieniędzy, skoro pozostaniemy bez pamiątki z tego szczególnego dnia, albo jej jakość będzie mocno niezadowalająca? Jak więc dokonać wyboru?
Przed zleceniem usługi koniecznie spotkajmy się z fotografem, nie dogadujmy się zdalnie. Osobisty kontakt umożliwi obejrzenie poprzednich prac potencjalnego wykonawcy naszego zlecenia. Nie trzeba być ekspertem aby na ich podstawie stwierdzić, czy mamy przed sobą zawodowca, czy amatora. Wskazane jest odbycie krótkiej rozmowy. Powiedzmy o naszych oczekiwaniach, wysłuchajmy wszystkich sugestii i koniecznie róbmy notatki. Na ich podstawie będziemy mogli później upewnić się, czy wszystko zostało przez nas odpowiednio zrozumiane, gdyż fachowa terminologia nie musi być naszą domeną. Tutaj pomocny okaże się internet.

I najważniejsze – zawodowy fotograf zawsze ma zarejestrowaną firmę, nie ufaj amatorom, którzy oferują okazyjne stawki. Na pewnych rzeczach po prostu nie można oszczędzać.

Więcej na ten temat przeczytasz na http://foto-kaminski.pl/

Leave a Comment