Parasol ogrodowy nowością w sklepie

Co jakiś czas starałem się do sprzedaży wprowadzić jakiś nowy produkt, ale zawsze robiłem to z ogromnym rozmysłem. Dzięki temu nic nie zalegało mi na magazynie, który i tak był dość mały. Sam o wszystkim decydowałem, co znacznie ułatwiało mi składanie zamówień. 

Sprzedaż łamanych parasoli ogrodowych 

parasole ogrodowe łamaneNa wiosnę znowu zaplanowałem wprowadzić do sklepu jakąś nowość i nie do końca wiedziałem co. Początkowo brałem pod uwagę grille ogrodowe, ale zrezygnowałem z tego pomysłu, ponieważ już ostatnio produkt ten był dostępny w ofercie mojego sklepu. Wpadłem na genialny pomysł i postanowiłem sprzedawać parasole ogrodowe łamane, gdyż wiedziałem, że produktem tym na pewno zainteresuje się wielu moich klientów. Zresztą niedaleko było duże osiedle domków jednorodzinnych, gdzie każdy miał ogród i wiedziałem, że parasola każdy będzie potrzebował. Zamówienie złożyłem u swojego stałego dostawcy, bo dzięki temu miałem pewność, że do sprzedaży wprowadzam parasole sprawdzone i dobre jakościowo. Zamówiłem parasole w czterech różnych kolorach, gładkie i dość szerokie. Nowość ta zdecydowanie przyciągnęła wiele osób i zainteresowanie to bardzo mnie cieszyło. Wprowadzenie do oferty parasoli ogrodowych było jednak dobrą decyzją. Ja sam wziąłem jeden parasol do swojego ogrodu i żona bardzo się ucieszyła, ponieważ nie lubiła przebywać na słońcu. Mogła schować się pod parasolem i spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu. Tak na dobrą sprawę, to wszyscy domownicy docenili parasol w ogrodzie. 

Wyprzedałem wszystkie zamówione u dostawcy parasole i całkiem nieźle na tym interesie zarobiłem. Dzięki temu też mogłem zabrać swoją żonę na ciekawe wakacje zagraniczne. Na ten czas sklep zamknąłem i swojemu pracownikowi dałem też wolne. Bardzo się z tego ucieszył.