Pasja do uśmiechu

Czemu zacząłem jeździć po festynach i sprzedawałem balony? Bo od zawsze je lubiłem i lubiłem patrzeć jak ludzie cieszą się z otrzymanego lub kupionego czegokolwiek a w szczególności zaciekawiło mnie to po wręczeniu balonów.

Balony mogą być pasją!

Balony na wesele z nadrukiemSzczególnie zawsze się dzieci cieszą szczególnie gdy kupi się im balony foliowe z choćby myszką miki lub dziś z Minionkami, a że materialistą nie jestem to i często zdarzy się, że wręczę takiemu dziecku jego upragniony balonik. Sam mam na co dzień inną pracę, więc nie żyję ze sprzedawania balonów jak większość ludzi, którzy stoją koło mnie i sprzedają różne rzeczy takie jak watę cukrową, prażoną kukurydzę, balony dekoracyjne i tym podobne. Ja po prostu lubię od czasu do czasu sprawić radość ludziom. Balony zamawiam zawsze przez sklep internetowy z balonami. Zamawiając dużą ilość, wtedy zawsze jest odrobinę taniej niż gdybym zamawiał przed każdym kolejnym festynie mniejsze ilości.. Zamawiam z reguły balony foliowe z różnymi postaciami z bajek dawnych i dzisiejszych, żeby dopasować je do każdego dziecka. Ponadto zamawiam balony z nadrukiem, które są szczególnie lubiane przez młodzież. Jakiś śmieszny napis, zdjęcie lub wyznanie młodzieńczej miłości za pomocą balona. Każdy pomysł jest dobry, jeśli tylko ma sprawić radość. A im więcej radości tym moja rola, którą sobie przydzieliłem jest lepiej zrealizowana.

Co ciekawe wiele balonów kupują też sobie osoby starsze, nie wiem, czy chcą wrócić do dawnych czasów i przypomnieć sobie, jak to się było kiedyś młodym, czy jednak balony rzeczywiście są jak kwiaty dla kobiety, która niezależnie od tego ile ma lat, z kwiatów zawsze będzie się cieszyła bo tak już jest. Co by nie powiedzieć, cieszę się bardzo, że od czasu do czasu mogę sprawić obcym ludziom odrobinę przyjemności, którą nie zawsze otrzymują na co dzień.

Leave a Comment