Paznokcie z trwałym lakierem hybrydowym

Już za parę dni, za dni parę… – od tygodnia nucę słowa tej piosenki. Wciąż towarzyszy mi myśl o zbliżającym się urlopie. Wakacje to wspaniała sprawa! Wszystko dopięte na ostatni guzik. Zamierzam jeszcze przed urlopem zadbać o swoje ciało oraz dłonie, dlatego wybieram się do salonu kosmetycznego. To taka moja mała tradycja. Na urlopie chcę wyglądać pięknie. Jestem fanką soczystych i odważnych kolorów, na które mogę sobie pozwolić wyłącznie podczas urlopu.

Trwały lakier hybrydowy na paznokciach

trwałe lakiery hybrydowe do paznokciZawsze lubiłam zabiegi kosmetyczne. Mała rzecz a cieszy. Czuję się wtedy jak nowo narodzona. Każdego roku przed wakacjami pozwalam sobie na małe szaleństwo. Chodzę regularnie do kosmetyczki, która potrafi stworzyć małe dzieła sztuki na paznokciach. Palmy, piramidy, kwiatowe wzory – to dla niej żaden problem. Trwałe lakiery hybrydowe do paznokci są moim małym uzależnieniem. Taki manicure to doskonały wybór na urlop. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Manicure trzyma się zwykle dwa tygodnie, czyli tyle ile trwa urlop. Podczas wylegiwania się na plaży czy zwiedzania nie mam ochoty myśleć o niedociągnięciach mojego manicure, dlatego z radością „przestawiłam” się na lakiery hybrydowe. W słońcu czy w cieniu, zawsze prezentują się dobrze. Kosmetyczka dysponuje szeroką paletą barw, zawsze mam problem z wyborem koloru. Na wakacje zwykle wybieram odważne neony. Komponują się dobrze z opalonymi dłońmi. Kiedy wracam z urlopu, kosmetyczka usuwa manicure frezarką, ja natomiast wracam do klasycznych kolorów na paznokciach, które także mają swój urok.

Urlop to wspaniała sprawa. Wszystkie problemy zostawiam w domu. To czas, kiedy wreszcie mogę przestać martwić się błahostkami. Jednak lubię wtedy wyglądać dobrze i nie martwić się odpryskującą emalią. Tę kwestię zostawiam specjalistce.