Piaskownica Little Tikes znajduje się w przedszkolu

Moja córka w tym roku poszła do przedszkola. Oczywiście całą rodziną to bardzo przeżywaliśmy. Ja miałam tylko nadzieję, że się naprawdę dobrze zaklimatyzuje w nowym środowisku i będzie chętnie chodziła do przedszkola. Na szczęście po dwóch ciężkich tygodniach córka polubiła przedszkole.

Piaskownica Little Tikes w przedszkolu

trwała piaskownica Little TikesPrzede wszystkim polubiła panią w przedszkolu a także kilka dziewczynek, z którymi się bawiła. Przedszkole to wybierałam naprawdę bardzo starannie. Zależało mi przede wszystkim na tym żeby był tam naprawdę dobrze urządzony plac zabaw. Córka bowiem uwielbia spędzać czas na placach zabaw. Zresztą pewnie tak jak każde niemal dziecko. Ważne było dla mnie to żeby taki plac zabaw był dla niej bezpieczny. Gdy zobaczyłam, że jest tam trwała piaskownica Little Tikes to widziałam już, że na pewno plac zabaw jest w porządku. Dobrze znałam tą firmę. Ponieważ w żłobku do którego chodziła wcześniej córka także była taka piaskownica a także inne sprzęty do zabawy tej firmy. I panie w żłobku opowiadały, że wcześniej były u nich sprzęty innych firm. Jednak najlepsze są te właśnie Little Tikes. Także tym bardziej cieszę się, że są one w przedszkolu. Córka zresztą opowiadała mi o tym, że byli już na placu zabaw, i że naprawdę bardzo jej się podobało. Bawili się tam naprawdę długo z czego ja się bardzo cieszę bo jest to jednak zabawa na powietrzu a nie w pomieszczeniu. Myślałam nawet o tym żeby taska piaskownicę kupić do moich rodziców na działkę.

W końcu naprawdę często tam przyjeżdżamy i dobrze byłoby gdyby córka miała tam czym się bawić. Spytałam mamy przez telefon co ona o tym myśli i powiedziała, że jeśli tylko chcę to mam kupować. Wolałam się jednak ich spytać bo to w końcu jest ich działka a nie moja i nie mogę tak bez pozwolenia tam wszystkiego stawiać.