Praca jako fizjoterapeutka w prywatnym domu seniora

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. Uwielbiam tą pracę, gdyż naprawdę lubię pomagać innym. Do tej pory swój zawód wykonywałam tylko prywatnie, jednak z czasem zostałam polecana przez obecnych klientów w ten sposób zyskując wielu nowych.

Prywatny dom seniora oferuje całkiem inne standardy

Dom senioraPewnego dnia jednak natrafiłam na ofertę prywatnego domu seniora, który poszukiwał fizjoterapeutów i rehabilitantów. Od razu zgłosiłam swoją kandydaturę. Po dwóch dniach zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną po czym nawiązałam współpracę i tak prywatny dom seniora Bydgoszcz stał się moim nowym miejscem pracy. Na początku było ciężko, wcześniej raczej do czynienia miałam z osobami w średnim wieku, a osoby starsze wymagały zupełnie innego podejścia tym bardziej, że moją specjalnością była kinezyterapia, czyli terapia ruchem. Musiałam całkowicie zmienić swój program. Opieka nad osobami starszymi w tym profesjonalnym prywatnym domu opieki musiała być na najwyższym poziomie w związku z czym wymagano ode mnie specjalnego podejścia do moich podopiecznych. Bardzo obawiałam się pierwszych zajęć, jednak mieszkańcy prywatnego domu opieki okazali się skorzy do współpracy. Szybko wytworzyła się pomiędzy nami nić porozumienia, a praca ta stała się moja pasją. Prywatny dom opieki okazał się dla mnie idealnym miejscem gdzie poczułam się spełniona oraz, że to co robię ma sens.

Do dziś jednak niekiedy odwiedzam moich ulubionych i stałych klientów prywatnych, którzy stwierdzili, że nowa praca wpłynęła na mnie bardzo pozytywnie i widać zmiany na lepsze. Z takim doświadczeniem śmiało mogę nazywać siebie profesjonalną fizjoterapeutką.