Prezent osiemnastkowy dla młodej przyrodniczki

Moja siostra uwielbia przyrodę. Za miesiąc obchodzi swoje osiemnaste urodziny. Razem z rodzicami zastanawialiśmy się co możemy jej podarować. Jako, że robi dosyć dużą imprezę domyślaliśmy się, że otrzyma ona mnóstwo gadżetów. My chcieliśmy podarować jej coś spersonalizowanego, aby wiedziała iż dostaje ten prezent z myślą o niej. Wpadłam na pomysł aby wykonać dla niej obraz.

Druk wielkoformatowy okazał się strzałem w dziesiątkę 

druk wielkoformatowy na płótnieRazem z rodzicami wiedzieliśmy już co mamy zrobić. Jednak zastanawialiśmy się co na takim obrazie powinno się znajdować. Moja siostra uwielbiała przyrodę i naturę. W każdej porze roku znajdowała interesujące ją rzeczy. Chodziła z aparatem po lasach, łąkach i polach. Wyszukiwała różnego rodzaju rzadkie rośliny i owady. Fotografowała je no i oczywiście wstawiała w ramkę oraz na swoją stronę internetową. Jako, że ma urodziny we wrześniu czyli jesienią zdecydowaliśmy się na taki właśnie plener. Padło ostatecznie na kasztana w łupinie. Przeglądając jej zdjęcia zauważyłam, że ma właśnie takiego kasztana w łupinie. Od razu postanowiłam jej zabrać to zdjęcie. Było dobrej jakości więc wiedziałam, że druk wielkoformatowy na płótnie również taki będzie. Rodzice pochwalali mój pomysł nawiązania do miesiąca jej urodzin. Ze zdjęciem udałam się do drukarni. Konsultacje odbyły się bez większego problemu. Grafik był pod wrażeniem wysokiej jakości zdjęcia i potwierdził iż odbije się to również na płótnie. Pozostało tylko czekać na wykonanie i jego zapakowanie, by był niespodzianką. 

Podczas urodzinowej imprezy dla kolegów i koleżanek nie otrzymała tego prezentu. Dopiero później, kiedy przyjechali dziadkowie. Cieszyła się ogromnie. Była wzruszona z otrzymania takiego personalizowanego pomysłu. Tym bardziej, że obraz zrobiony był z jej zdjęcia.