Przeprowadzka z Polski do Anglii przy pomocy firmy

 

Przeprowadzki nigdy nie są proste. Zwykle jest to problematyczny temat nawet jeśli przeprowadzamy się z mieszkania do mieszkania w obrębie tego samego miasta. Wystarczy więc wyobrazić sobie co musi się dziać przy przenoszeniu się pomiędzy państwami.

Moja przeprowadzka do Anglii z Polski mimo to była prosta

terminowe przeprowadzki z Polski do AngliiOczywiście nie próbowałem nawet zabierać się za to na własną rękę. Wiedziałem, że choć zapewne jest to możliwe i wykonalne, to jednak będzie z tym całe mnóstwo przeróżnych problemów. Zamiast tego wolałem powierzyć to profesjonalnej firmie, która zajmuje się tym na co dzień. Kontakt z nimi utwierdził mnie w przekonaniu, że to co robię jest słuszne. Za opłatą, która nie była wcale tak wysoka jak myślałem, wszystko zostało zrobione i załatwione za mnie. Liczyło się dla mnie też to, by zostało to zrobione na czas. Okazało się jednak, że terminowe przeprowadzki z Polski do Anglii to prawdziwa specjalność tej firmy. Nie zwlekali z niczym, dzięki czemu nie musiałem czekać na swoje rzeczy nawet dnia dłużej, niż było to zapisane w umowie. Tak samo postarali się jeśli chodzi o ostrożność – wszystko zostało wyjęte w Anglii dokładnie w takim stanie, w jakim zostało im powierzone w Polsce. Choć umówiliśmy się na niższą cenę, nie byłem w stanie powstrzymać się przed daniem im solidnego napiwku. Moja żona nie miała o to do mnie pretensji – też uważała, że za ich pracę należał się jakiś dodatek. W końcu skoro napiwki dostają kelnerzy, to dlaczego ludzie z tej firmy nie mieliby ich dostać?

Gdy ktokolwiek z moich znajomych zaczyna coś przebąkiwać na temat przeprowadzki do jakiegokolwiek innego kraju, zawsze odradzam im robienia tego na własną rękę. Znacznie łatwiej i lepiej jest powierzyć to zewnętrznej firmie. Robią to codziennie, więc znają się na tym lepiej od nas.