Przyjęcie nowego wokalisty do zespołu muzycznego

jakiś czas temu założyłem własny zespół muzyczny. Znałem się na muzyce i chciałem grać na weselach. Ludzie chętniej decydowali się na zespół, który oferował muzykę na żywo, bo zabawa była ciekawa i wszyscy wtedy świetnie się bawili.

Nowy wokalista w zespole muzycznym 

zespół muzyczny wrocławNa weselach początkowo grałem sam, ale nie było to tak efektowne. Mój głos również pozostawiał wiele do życzenia i nie do końca byłem zadowolony. W moim zespole powinien być wokalista z potężnym głosem i postanowiłem, że takiej osoby poszukam. W maju szykowało się kolejne wesele, na którym mój zespół miał zagrać i do tego czasu chciałem już mieć wokalistę. Zorganizowałem dla członków zespołu zebranie, bo chciałem poinformować ich, że nowy wokalista koniecznie musi zasilić nasz zespół muzyczny Wrocław był miastem, gdzie znajdowała się uczelnia muzyczna. Było tam wielu zdolnych wokalistów, dlatego tam wyruszyłem na poszukiwania. Grając na weselach można było dużo zarobić a takie imprezy odbywały się właściwie co weekend. Mój zespół muzyczny sporo zarabiał i graliśmy właściwie przez cały rok. Wokalistę szybko udało mi się znaleźć. Do mojego zespołu zgodził się wstąpić młody chłopak, który miał idealny głos. Miał tylko jeden warunek. Mieliśmy zagrać na weselu jego siostry. Oczywiście się zgodziłem, bo do maja było sporo czasu a akurat ten weekend był wolny, bo mój zespół nigdzie nie grał. Zespół dostał pieniądze za udział w weselu siostry tego wokalisty i nie były to małe pieniądze.

Dzięki nowemu wokaliście zespół był jeszcze lepszy. Coraz więcej osób się nami interesowało i właściwie przez cały czas graliśmy na weselach. Zdecydowaliśmy się brać wyższa stawkę, bo było o jedną osobę więcej do podziału a pieniądze były istotne, bo z koncertowania każdy z nas żył.