Rynek oświetlenia LED – taśma led 230V

Lampy LED, taśma LED 230V, żarówki LED – czy oświetlenie LED faktycznie jest takie dobre?

Oświetlenie ledowe to obecnie fenomen na polskim rynku. Wszystko za sprawą kilki czynników. Po pierwsze: energooszczędność. Żarówki typu LED nastawione są na o wiele mniejszy pobór energii niż tradycyjne, żarówki. Dzięki temu, wykorzystywanie ich pozwala oszczędzić do 250 zł rocznie. Ponadto, jak przekonują producenci,np. taśma LED 230V świeci do 50 tysięcy godzin, czyli kilka lat. Kilka lat bez wymieniania żarówki? Tak, to jest możliwe. Kolejna ważna rzecz, jest taka, że oświetlenie ledowe nie zawiera rtęci, oraz emituje do atmosfery niewielkie tylko ilości dwutlenku węgla, przez co jest biodegradowalny i bezpieczny dla środowiska.

taśma led 230VObecnie panuje trend na bycie ekologicznym: ludzie rezygnują z aut na rzecz rowerów, pozbywają się reklamówek i wybierają Nowoczesne oświetlenie LED! wiklinowe kosze czy jedzą warzywa i owoce jedynie z ekologicznych upraw. Czas by być eko również w dziedzinie oświetlenia. Żarówki ledowe możemy zastosować, przy wyborze ważne jest jednak, aby odpowiednio dobrać gwint i barwę.
Cieplejsze przeznaczone są do prywatnych mieszkań i domów, chłodniejsze do  firm, gabinetów i budynków użyteczności publicznej. Z naszego rynku powoli znikają żarówki żarowe, niedługo pojawić się mają regulacje prawne, które nakazywać mają zastosowanie żarówek ledowych. Muszę przyznać, że świetnie się prezentuje oświetlenie ledowe w postaći taśmy. Taśma LED 230 V to cieniutki paseczek, do którego przymocowane są maleńkie diody.
Taki pasek podłączony jest do prądu i działa jak zwykłe oświetlenie. Taśmy są samorzylepne i można je zamontować wszędzie: w sypialni, w kuchni, na schodach, a nawet w łazience.Ich montaż jest nadzwyczaj prosty i każdy sobie z tym poradzi. Daje to niesamowity efekt, niczym jak w domu pary królewskiej lub księcia.

Podsumowując: oświetlenie ledowe jest bezpieczne dla środowiska, tanie dla naszego portfela i efektowne dla oka i modne. Dlatego już dziś czas pozbyć się starych żarówek i wybrać nowoczesne oświetlenie LED. Na pewno nikt takiej zmiany nie pożałuje, a wręcz przeciwnie. Czas na LED!

Leave a Comment