sale konferencyjne

Sale konferencyjne i organizacja przyjęcia

Jakieś trzy tygodnie temu postanowiłam, że pora zacząć organizować swoje przyjęcie urodzinowe. Było to okrągłe urodziny, choć jak wiadomo kobiety się o wiek nie pyta. Chciałam jednak żeby wszystko było jak należy, więc zaczęłam planowanie zawczasu, żeby ze wszystkim się wyrobić.

Przyjęcie urodzinowe a sale konferencyjne w Gdańsku

sale konferencyjneZaczęła od tego, gdzie mogłabym zorganizować takie przyjęcie. Niestety, w moim mieszkaniu nie jest to możliwe ze względu na brak miejsca, a i z jedzeniem mógłby być problem. Dlatego też szukałam dalej. Wiedziałam jednak tylko gdzie znajdują się sale konferencyjne Gdańsk, bo miałam niedawno szkolenia w jednej z nich. Jednak jak wiadomo w internecie wszystko można znaleźć. Na pewno jakieś sale mają wolne w tym terminie, który mnie interesuje. Znalazłszy w końcu coś, co mi odpowiadała. Była to dobra restauracja w Gdańsku. Koleżanka kiedyś mi ją poleciła, tylko o tym zapomniałam. Przypomniałam sobie, ze jest taka restauracja, kiedy poszukiwałam miejsca na swoje przyjęcie. Na szczęście okazało się, ze można tam zorganizować przyjęcie. Nic wielkiego, ale powiedzieli, że jeśli nie muszą zamykać lokalu, to nic więcej nie zapłacę, tylko za jedzenie jak wszyscy. Po drodze do restauracji minęłam widziałam, ze w sąsiedzie jej znajduje się sala weselna, więc pewnie tam tez dostarczają jedzenie. To mi się spodobało, bo zapewne oznacza, ze jedzenie jest tam bardzo smaczne.

Zaprosiłam więc swoich gości do tego miejsca. Cieszyłam się, ze moje przyjęcie mogło się tak dobrze udać. Zamówiłam wcześniej tylko tort z cukierni, ponieważ takich rzeczy nie mają w restauracji, choć desery też się znajdują. Jedzenie było bardzo dobre, a goście wyszli zadowoleni.