Salony optyczne w Warszawie

Jestem pisarką i mieszkam w Warszawie. Właściwie odkąd pamiętam noszę okulary i szczerze mówiąc nie mam z tym najmniejszego problemu. Lubię siebie w okularach. Większość osób noszących okulary ma jedne okulary, które nosi potem przez kilkanaście miesięcy. Ja mam kilkanaście par okularów, które dobieram do mojego stroju. Mam te szczęście, że moja wada oczu nie zmienia się już od bardzo dawna.

Mam ulubionego optyka w Warszawie

salon optyczny w WarszawieW całej swojej „karierze okularnicy” odwiedziłam już naprawdę wiele salonów optycznych. I to nie tylko w mieście gdzie mieszkam. Mój ulubiony salon optyczny w Warszawie znajduje się w centrum. Mają tam bardzo różnorodne oprawki w różnych cenach, a więc każdy klient możne tam znaleźć coś dla siebie. Bardzo nie lubię salonów gdzie sprzedawcy na siłę wmuszają w klienta drogie oprawki, które nawet nie pasują do twarzy i tego jak ktoś się prezentuje. Wiele razy miałam taką sytuację, ale teraz po tylu lat doświadczenia z noszeniem okularów sama już mniej więcej wiem co mi pasuje i potrafię znaleźć takie oprawki również wśród tych tańszych. W salonie, który lubię najbardziej sprzedawczyni nigdy jeszcze nie próbowała mi niczego wcisnąć. Zawsze wybiera dla mnie oprawki z różnych przedziałów cenowych. Ma bardzo dobrą intuicję jeżeli chodzi o wybieranie okularów – bardzo dobrze potrafi wybrać takie oprawki, które prezentują się na twarzy dobrze. Mój wybór ogranicza się tylko do tego by wybrać te, które podobają mi się najbardziej pod względem np. koloru i grubości oprawki.

Różnorodność oprawek na rynku bardzo mnie cieszy, bo dzięki temu mogę mieć w swojej kolekcji bardzo wiele okularów, które pasują mi nie tylko do każdej stylizacji ale też i okazji. Strasznie lubię dość zwariowane okulary, w intensywnych kolorach i takie oprawki najczęściej kupuję u mojego ulubionego optyka.