Spożywcze wystawy na chłodno

Estetyczna prezentacja witryny sklepowej w dużej mierze wpływa na decyzję przechodzącego obok potencjalnego klienta, który kierowany jej wyglądem wejdzie i dokona zakupu oferowanych na niej towarów. Przejrzysta i tym samym odpowiednio przygotowana ekspozycja towarów może okazać się więc kluczem do sukcesu.

Lada chłodnicza idealna na każdą porę roku

lada chłodnicza iglooArtykuły spożywcze o krótkim terminie przydatności do spożycia, należy przechowywać w odpowiednich warunkach tak, aby jak najdłużej zachowały one swoją świeżość. W tym celu umieszcza się je w specjalistycznie przystosowanych do tego ladach chłodniczych, które pozwalają na obniżenie temperatury nawet do kilku stopni. W zależności od naszych potrzeb, rynek oferuje nam różnej wielkości lady chłodnicze z pełnym wyposażeniem niezbędnym do właściwego przechowywania produktów. Ich witryny najczęściej wytwarzane są ze stali nierdzewnej z odpowiednimi przedziałami, na których można umieścić specjalne tace lub pojemniki na oferowane przez nas produkty. Lada chłodnicza igloo sprawdzi się zarówno w małym rodzinnym biznesie, jak i w dużym supermarkecie. To, jak dużym asortymentem dysponujemy powinniśmy wziąć pod uwagę wybierając odpowiedni rozmiar witryny tak, aby po rozłożeniu na niej wszystkich produktów odznaczała się ona bogactwem świeżych produktów.

Prezentacja produktów w witrynach lad chłodniczych igloo powinna być dobrze przemyślana. Oprócz przejrzystego rozłożenia ich według grup towarowych do jakich przynależą, dużą rolę w prezentacji witryny odgrywa naturalne światło, które wydobywa i podkreśla naturalne kolory produktów.  Aby nic nie zakłócało ich prezentacji należy pamiętać o regularnym oczyszczaniu zarówno powierzchni lady chłodniczej, jak i szyby witryny przez którą klienci oglądają produkty przed ich zakupem.