Stylowe dodatki florystyczne gwarancją sukcesu

Po tym jak jako nastolatka pomagałam w rodzinnej kwiaciarni swojej przyjaciółki zaczęłam marzyć o tym by kiedyś zostać profesjonalną florystką i otworzyć własną kwiaciarnię, w której będę mogła układać piękne bukiety kwiatów i sprzedawać najpiękniejsze rośliny i ozdoby do domu w całym mieście. Chciałam stworzyć tam miejsce gdzie będę mogła rozwijać się twórczo i dzielić się z tym innymi. 

Kwiaciarnia pełna stylowych dodatków florystycznych 

stylowe dodatki florystyczneLubię jasne, przestronne wnętrza wypełnione kolorowymi, najlepiej pastelowymi dodatkami i chciałam by w podobny sposób wyglądała moja kwiaciarnia, na której otworzenie tak długo pracowałam. Lubię stylowe wnętrza i w taki sam sposób podchodzę do florystyki. Chciałabym by tworzone przeze mnie bukiety były przyjemne dla oka, pięknie ozdobione. Dlatego też, przy mojej pracy stylowe dodatki florystyczne są dla mnie kluczowe. Folie i papiery do kwiatów, krepy włoskie i inne dodatki – wszystko to, czym posługuję się w pracy kupuję najwyżej jakości i w różnych wzorach, tak by klienci mieli duży wybór. Na przykład, folie do kwiatów w najmodniejszym ostatnio wzorze holograficznym, czy wstążki o tym samym motywie. Zwracam też dużą uwagę na to by zawsze pod ręką mieć różnokolorowe rafie i sizale do urozmaicania nimi bukietów. Lubię używać też wszelkiego rodzaju kryształków i kolorowych piórek.

Prowadzenie własnej kwiaciarni sprawa mi wiele radości i jestem szczęśliwa jak nigdy wcześniej. Chyba jeśli lubi się swoją pracę to nie czuje się przymusu chodzenia do niej. Ruch w kwiaciarni jest duży, więc myślę, że jakość wykonania bukietów i to jaką dużą uwagę przywiązuję do wszystkiego wpływa na klientów i zachęca ich do korzystania z moich usług. Na pewno duży wpływ mają na to materiały, które używam.