rozrzutniki obornika

Targi maszyn rolniczych i rozrzutniki obornika

W rodzinie bywa różnie, zdarza się i tak, że nie układa się najlepiej i mają miejsce róże awantury. Na szczęście mam raczej dobry kontakt ze swoją rodziną i zazwyczaj żyje nam się ze sobą bardzo miło, jednak czasem jestem zmęczona zainteresowaniami swojego brata i mam go dość.

Kosztowne rozrzutniki obornika

rozrzutniki obornikaJest on wielkim pasjonatem rolnictwa, a zwłaszcza maszyn rolniczych, co jest nieco trudne, gdy nie ma się gospodarstwa. Moi rodzice wprost wychodzą ze skóry, żeby jakoś wspierać hobby mojego brata, jakkolwiek dziwne by ono nie było. Cieszą się, że ma jakieś zainteresowania, nawet jeśli ciężko będzie mu zrealizować swoje marzenie o zostaniu rolnikiem. Ostatnio brat dowiedział się, że gdzieś daleko będą targi rolne, ale nie będzie tam zwierząt czy płodów rolnych, tylko najróżniejsze maszyny rolnicze. Od miejsca, gdzie odbędzie się to niesamowite wydarzenie, dzieliło nas około pięćdziesiąt kilometrów, jednak rodzice zdecydowali, że zabiorą tam brata w nagrodę za dobre oceny na świadectwie i odpowiednie zachowanie. Droga była dość długa i męcząca, bo natrafiliśmy jeszcze na remont autostrady, którą zmierzaliśmy pojechać, ale w końcu znaleźliśmy się na miejscu. Nigdy w życiu nie widziałam tak wielu traktorów i kombajnów. Wielu maszyn nie potrafiłam nawet nazwać, ale brat wytłumaczył mi, że są to rozrzutniki obornika, wozy paszowe, traktory i kombajny. Bez trudu rozpoznawał każdą maszynę.

 

Kiedy podziwialiśmy rozrzutniki obornika, pani z obsługi zapytała nas, czy nie chcemy kupić jednego za gotówkę. Bardzo się zdziwiliśmy, bo był to rozrzutnik jednej z najsławniejszych marek na świecie i kosztował mały majątek. Widocznie wyglądaliśmy na prawdziwych bogatych rolników.