Wózki dziecięce bebetto

Długie spacery po lesie czy wokół domu, a może wyskok z naszym maleństwem na babskie zakupy? Z wózkiem bebetto to czysta przyjemność i wygoda niezależnie od formy terenu, po którym jeździmy. Nie straszna nam pogoda czy pora roku. W domu służą do usypiania czy spania. Przedstawiamy Państwu wózki od bebetto holland.

Nowoczesne wózki dziecięce bebetto

wózek bebetto hollandSą one dostępne w wersji głębokiej oraz spacerowej. Ich nowoczesny wygląd zaskakuje, jest tak skonstruowany, by zapewnić bezpieczeństwo najmłodszym, a nam wygodę. Ich rozmiary są raczej małe, tak by nie zajmowały wiele miejsca w domu czy w samochodzie. Wózek bebetto holland jest też lekki. Spokojnie możemy go włożyć same na przykład do autobusu. Z możliwością wyjmowania gondoli, w której nasza pociecha może śmiało spać. W zestawie znajdziemy również torbę podręczną i parasol.  Jakość tych wózków jest nieoceniona, posiadają one wymagane atesty, są funkcjonalne i ergonomiczne. Dostępne są w różnorodnych kolorach i kształtach. Posiadają składaną rączkę oraz pokrowiec przeciwdeszczowy. Ich obsługa jest bardzo prosta, szybko i łatwo włożymy i wyjmiemy z nich nasze dziecko. Wózki  te mogą również służyć jako turystyczne łóżeczka dla niemowląt. Są wykonane z miękkiego materiału, mają bardzo wygodne wnętrze. Nasze dzieci z pewnością są w nich bezpieczne. Koła są wykonane z grubej gumy, tak by pokonać każdą powierzchnię. Są również dostępne w wersji twin czyli dla bliźniąt.

Wózki bebetto różnych typów, w tym holland to wybór, spośród wielu oferowanych na rynku. Są bezpieczne dla noworodków i niemowląt, wygodne dla nas rodziców i ogólnie funkcjonalne. Są dodatkowo wyposażone w wygodną, lekkiej konstrukcji gondolę, która służy jako łóżeczko oraz nosidełko, głębokie i spacerowe. Opisywany produkt to nowoczesność i bezpieczeństwo naszych dzieci.