Współczesne meble betonowe – szara elegancja

Beton kojarzy nam się z czymś nudnym, masywnym i przytłaczającym. Nic z tych rzeczy. Wystarczy przeglądnąć kilka rzeczy jakie z niego powstają i zmienimy całkowicie zdanie na ten temat. Weźmy na przykład ławki betonowe. Pierwsza myśl? Szare i nudne. Nic bardziej mylnego!

Gdzie pojawiają się jakie meble betonowe?

meble betonoweW dzisiejszych czasach mówi się, że szarość to nowa czerń. To elegancki i nowoczesny kolor, który także świetnie pasuje do każdego wnętrza i niewielkim wysiłkiem, dodając kilka kolorowych dodatków, możemy co jakiś czasu zupełnie odmienić wnętrze. Ławki betonowe najczęściej pojawiają się w miejscach publicznych, na szczególną uwagę zasługują te, które są połączeniem ławki z doniczką – takie spotkamy najczęściej w galeriach handlowych. Donice betonowe to także coś z czym spotykamy się na co dzień, w parkach, centrach handlowych czy coraz częściej także w prywatnych domach i ogrodach. Widzimy więc, że możliwości wyboru, jakie kreują meble betonowe są naprawdę ogromne. Ławki i donice są bardzo nowoczesne, a możliwość wyboru jednego z wielu kształtów daje bardzo duże możliwości. Jeśli chodzi o zastosowanie betonu w naszych domach, to warto się zastanowić nad wyborem betonu architektonicznego zamiast płytek na taras, czy gresu.

Beton jest odporny na niskie temperatury a także wodoszczelny. Jego wysoka jakość gwarantuje, że będziemy z niego zadowoleni przez lata. Beton na ścianach czy na powierzchni naszego tarasu sprawi, że będzie on bardzo nowoczesny oraz trwały. Można także zamówić kostkę z betonu, która świetnie sprawdzi się na podjeździe czy wokół domu. Ten materiał jest teraz na czasie, warto więc się zastanowić, czy nie wykorzystać go w naszym wnętrzu.

Leave a Comment