Wybór właściwej sukienki komunijnej

 

Niedługo zbliża się wielka uroczystość w naszym domu. Nasze dwie córki będą miały komunie. Mamy bliźniaczki, więc będziemy musieli je ubrać w takie same sukienki. Zresztą one nawet sobie nie wyobrażają by założyć dwie różne sukienki. Dlatego musiałyśmy się wybrać do sklepu i poszukać idealnych sukienek dla dziewczynek.

Biała sukienka dla dziewczynki

sukienki komunijne dla dziewczynekBiorąc pod uwag, że musimy znaleźć dwie identyczne sukienki na komunię to musimy pochodzić trochę po sklepach. Trzeba znaleźć odpowiedni krój sukienek. Oczywiście jeszcze muszą się spodobać naszym dziewczynkom. Zdecydowanie muszą też to być białe sukienki. Eleganckie sukienki dla dziewczynek nie mogą być  zbyt długie, przecież muszą być widoczne buciki. One też będą białe. W ogóle dziewczynki będą ubrane całe na biało. W końcu to komunia. Mamy jeszcze dwa tygodnie by coś znaleźć. Potem zostanie już tylko fryzjer i dziewczynki będą gotowe na to wielkie wydarzenie. Na komunię została zaproszona cała rodzina. Dlatego też musimy przygotować im miejsce do spania, nie wspomnę już o tym, że trzeba też przygotować posiłki. Komunia będzie w niedziele, na całe szczęście zapowiadają słoneczną pogodę i ma być nawet dość ciepło. Ale tak sobie pomyślałam, że może dobrze by było, by kupić jeszcze sweterki, a jak zrobi się chłodno, to dobrze by miały co na siebie zarzucić. Oczywiście muszą być to białe sweterki. Dzięki temu wszystko będzie do siebie pasować. Dziewczynki nie są wybredne co do ubrań, ale koniecznie muszą być to identyczne ubrania, a w tym przypadku sukienki.

Niedługo moje bliźniaczki będą miały komunię, na tą okazję trzeba je odpowiednio ubrać. Oczywiście muszą być to białe sukienki, nie mogą być inne. Nie wspomnę, że muszą być identyczne. Na pewno dziewczynki będą wspaniale wyglądać. Jeszcze będą mieć te sukienki na biały tydzień. Potem zobaczymy czy te sukienki nadadzą się do codziennego noszenia.