Wygodny narożnik numerem jeden wśród mebli tapicerowanych

 

Dziś, w związku z ogromną konkurencją na rynku z wyposażeniem domu, mamy duże możliwości co do wyboru mebli do naszego mieszkania. Kiedyś wersalki, obecnie kanapy, sofy lub narożniki ozdabiają pomieszczenia, a przede wszystkim są bardzo wygodne. Producenci mebli tapicerowanych prześcigają się w coraz to nowych pomysłach, aby przyciągnąć oko wymagającego klienta.

Modny design tapicerowanych narożników z funkcją spania

narożniki tapicerowane z funkcją spaniaW ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się od wielofunkcyjne kanapy narożne. Mogą one służyć tylko do siedzenia lub rozkładać się tworząc miejsce do spania. Komfortowe narożniki tapicerowane z funkcją spania tworzone są z różnorodnych kolorów i faktur tkanin obiciowych, a kupując je na zamówieni sami możemy wybrać interesującą nas tkaninę. Wachlarz dostępnych wzorów jest tak duży, że bez problemu dobierzemy obicie do posiadanego już wystroju wnętrza. Poza modnym wyglądem większość kanap narożne ma możliwość rozłożenia, co pozwala nam na przenocowanie gości już stworzenie z nich mebli sypialnianych. Wygodny pojemnik na pościel pomoże w utrzymaniu porządku. Choć nazwa tych mebli wskazuje na miejsce ich ustawienia, rogówki z powodzeniem można postawić na środku salonu, ponieważ obite są z każdej strony tym samym materiałem. Kanapy narożne bardzo dobrze komponują się z niskimi stolikami kawowymi oraz rozłożystymi fotelami, a także niewielkimi pufami. Taki zestaw zapewni powodzenie każdej aranżacji wnętrz.

Narożniki z możliwości rozłożenia najlepiej sprawdzają się w odcieniach beżu oraz szarości. Są to kolory, które cieszą się dużym powodzeniem już od kilku sezonów. Dzieje się tak, ponieważ są to barwy uniwersalne, do których możemy dobrać bardzo różne, kolorowe dodatki. Pasują także do każdego koloru ścian oraz innych mebli w pomieszczeniu.