Wykończenie domu.

W końcu po trzech latach uciążliwej budowy, mogłem odebrać prace budowlane mojego nowego domu. Pozostało go już tylko odpowiednio wykończyć i chciałem to zrobić razem z bratem, gdyż obydwaj doskonale znamy się na remontach.

Wykończenia domu to długi okres całej budowy

Aluminiowe zawiasyBudowlańcom kazałem jedynie w całości wykończyć łazienkę, gdyż kładzenie płytek to rzecz w której nie mamy wprawy. Pojechałem do marketu budowlanego i zacząłem się rozglądać za rzeczami, które mogą mi się przydać. Nie miałem precyzyjnego planu jak ma wyglądać wnętrze mojego domu. Po kilku godzinach wróciłem ze sklepu wyposażony jedynie w łączniki budowlane takie jak zasuwy i Aluminiowe zawiasy, gdyż nie mogłem się zdecydować co mam kupić do swojego domu. Nie wiedziałem czy mam zastosować na ścianach tapety czy tylko pomalować je farbą. Nie wiedziałem także co z podłogą czy zainwestować w panele podłogowe czy wybrać tańszy gumolit. Postanowiłem się skonsultować ze specjalistą od wystroju wnętrza. Wspólnie ustaliliśmy jak to wszystko ma wyglądać i po kilku dniach miałem w rękach gotowy projekt i w końcu wiedziałem od czego się zabrać. Zdecydowałem się na brązowe panele, ściany pomalowane jasną farbą, a meble będę w ciemnej kolorystyce. Mój brat zaczął malować ściany, a ja w międzyczasie zacząłem montować okna. Dobrze, że wyposażyłem się w łączniki budowlane w trakcie mojej wizyty w markecie budowlanym.

Zazwyczaj gdy tam wchodzę i nie wiem co kupić, to zabieram kilka drobiazgów jak kołki, wkręty czy zasuwy i zawiasy, gdyż człowiek nigdy nie wie kiedy mogą się przydać.

Leave a Comment