Wyposażenie w szatniach

W dzisiejszych czasach coraz trudniej o dofinansowania dla szkół i uczelni co można zaobserwować poprzez ubogie wyposażenie szatni znajdujących się w szkołach. O ile te które znajdują się w dużych miastach są bogato urządzone to te które są w małych miejscowościach, a mianowicie we wsiach są często mało zbadane a meble które się tam znajdują mają często po kilkanaście a nawet po kilkadziesiąt lat.

Dlatego też tak ważne jest dbanie o to by każde szkoły dostawały dofinansowania z różnych miejsc ponieważ żyje tam mnóstwo młodych talentów sportowych które mogą nigdy nie doświadczyć tego co spotkałby ich gdyby mieszkali w dużym mieście.

meble-metaloweMeble które się tam znajdują nie mają oczywiście wpływu na to jak będzie się rozwijała kariera sportowa tak młodych ludzi lecz mają duży wpływ na ich psychikę mentalną. Bardzo często bywa tak iż młody człowiek, który posiada bardzo duży talent może być zniesmaczony tym w jakim miejscu musi przebywać i w jakich warunkach przebierać się wraz ze swoimi kolegami. Meble które się tam znajdują bardzo często są w opłakanym stanie. Ich stan techniczny podlega bardzo dużemu zastanowieniu czy są one nadal zdatne do użytku. Jednak z braku pieniędzy na rozwój takich placówek szkoły decydują się zostać przy tym co mają i nie wyrzucają ich lecz zostawiają by uczniowie i inni ludzie korzystający z tego miejsca mogli się cieszyć z tego iż w ogóle coś tam jest. Urzędnicy zajmujący się przydzielaniem funduszy do takich placówek bardzo często o nich zapominają i nie widzą sensu w tym by zainwestować w takie właśnie miejsce ponieważ nie widzą w tym żadnego sensu. A to właśnie z tak małych miejscowości mogą wyrosnąć talenty na skalę światową.

To dlatego coraz częściej widzimy powstające miejsca w których tacy ludzi mogą się rozwijać i robić to na czym im zależy. Jednak nadal istnieje ogromna ilość miejsc nie tylko w Polsce gdzie asortyment jakim muszą dysponować takowe placówki jest w bardzo złym stanie a jego użytkowanie może być szkodliwe dla zdrowia. Takie meble do szatni powinny być natychmiastowo wymienione na zupełnie nowe które będą zdatne do używania.

Producent mebli metalowych – firma Promag

Leave a Comment