Zabawki fisher price a inne zabawki

Jak każda młoda mama starałam się, żeby moje dziecko zawsze było zadowolone i szczęśliwe. Kupowałam córce drogie kocyki la millou, żeby w nocy zawsze było jej ciepło, ubranka robione z delikatnej bawełny, która nie podrażni jej wrażliwej skóry, najlepsze akcesoria higieniczne dla dzieci, takie jak płyny do kąpieli ułatwiające zasypianie, najwygodniejszy wózek, w którym będzie mogła jeździć od dnia narodzin do kilku latek.

Jeśli kupujesz zabawki dzieciom kupuj te najwyższej jakości

dzieciNigdy nie narzekała na moje zakupy, jedynie bucików nigdy nie lubiła zakładać i nawet po domu wolała chodzi w samych skarpetkach, ale nic nie mogłam z tym zrobić, poza kupieniem grubszych, mocniejszych skarpet. Kiedy jednak chciałam jej kupić jakieś zabawki to zwykle nie mogłam w nic trafić. Nawet profesjonalne zabawki fisher price jej się nie podobały tak samo jak kocyki la millou. Nie lubiła bawić się ani lalkami, ani samochodzikami. Nawet jeśli je brała do ręki do tylko na parę minut, a później się nudziła. Najbardziej lubiła kolorować obrazki i wycinać rzeczy z papieru. Zajmowanie się sobą zawsze szło jej najlepiej, więc najbardziej się cieszyła kiedy jako prezent dostawała kredki, plastelinę, czy kolorowanki. Żadna inna zabawka nie mogła się z nimi równać. W końcu przestałam przeglądać oferty sklepów z zabawkami, a zajęłam się sklepami papierniczymi. Tam znalazłam różne zestawy kreatywne dla dzieci, które nareszcie spodobały się mojej córce. Były tam akcesoria do robienia odlewów z gipsu, tworzenia figurek z masy solnej, robienia bransoletek z koralików i kolorowych sznureczków, czy ozdabiania pudełeczek filcowymi zwierzakami.

Dopiero wtedy zainteresowała się zabawkami, które jej kupowaliśmy. Teraz całymi dniami mogła siedzieć w masach plastycznych i wycinankach, czyli robić to co najbardziej lubiła. W końcu dałam sobie spokój z innymi aktywnościami, poza codziennymi krótkimi spacerami po parku, by miała odpowiednią dawkę ruchu i świeżego powietrza.

Leave a Comment