Co dla dziecka?

Przychodzi taki czas, że nie wiemy już co naszemu dziecku kupić na jakieś uroczystości. Ciuszków ma już dużo, poza tym szybko rośnie więc nowych się nie opłaca, zabawek też dostawało to dziecko od znajomych, więc mamy problem.

Idealnym pomysłem na prezent dla malca jest jeździk

jeździkDobrym pomysłem jest jeździk. Któż z nas nie miał jeździka za dzieciństwa? Nie ważne jak wyglądał, ale ważne jaką funkcję spełniał. A jaka? Najważniejszą to chyba frajda dla naszej pociechy, która dobrze się bawi. Jednak jeździk, w przeciwieństwie do chodzika ma jeszcze funkcje kształcące. Pomaga po pierwsze w dziecku w nauce chodzenia. Po drugie jest narzędziem, które kształtuje, a na pewno zaczyna kształtować prawidłową postawę. Chodzik niestety to wszystko psuje, a na pewno nie uczy chodzić. Niestety jest wygodniejszy i wielu rodziców pomimo tego, że wie iż nie jest to dobre dla dziecka to i tak kupują chodziki bo maja spokój. Niestety efekty chodzika widać dopiero po kilku latach. Wracając do jeździk  pomimo że sprawiają frajdę dzieciom i pomagają w kształceniu własnej postawy, wa w zasadzie dlatego, że właśnie tak działają musimy bardzo dokładnie i dobrze wybrać. Kolejnym kryterium jest to, że dziecko musi wybierać z nami taki jeździk ponieważ powinno mu się podobać. Naprawdę wiele jest jeździków do wyboru od znanych postaci z bajek, do podobizn prawdziwych marek samochodów taki jak np. mercedes.

Dla młodszych dzieci polecam zabawki i akcesoria skip hop. Co to takiego? Są to zabawki charakteryzujące się bardzo intensywną kolorystyką a także przyjaznym wyglądem dla dziecka.

Więcej informacji na ten temat uzyskasz pod adresem http://www.twoja-przygoda.pl/kat/37/jezdziki.html

Leave a Comment