Kumpel namówił mnie na zakup grzejników elektrycznych

Kiedy wygrałem przetarg na budowę nowego bloku to byłem zaskoczony, ponieważ początkowo sądziłem, że mam nikłe szanse. Dla mojej firmy to było ogromne przedsięwzięcie i dzięki budowie tego bloku mogłem stanąć na nogi. Tego właśnie potrzebowałem.

Łazienki z nowoczesnymi grzejnikami

nowoczesne grzejniki elektryczne łazienkoweBudowa bloku poszła sprawnie i zanim się obejrzałem to wyposażane były mieszkania w ogrzewania czy toalety i wanny w łazienkach. Mój znajomy, który był przedstawicielem handlowym odwiedził mnie na budowie i zapytał na jakie ogrzewanie się zdecydowałem. W sumie to jeszcze nie wybrałem nic konkretnego. Wtedy on polecił mi nowoczesne grzejniki elektryczne łazienkowe twierdząc, że są bardzo ładne i dają dużo ciepła. Na dodatek nie zabierały dużo miejsca. Zapytałem czy takie same grzejniki były dostępne do innych pomieszczeń co mi potwierdził. Ufałem mu, bo to był mój najlepszy kumpel i wiedziałem, że grzejniki, na które mnie namawiał musiały być dobre. Po znajomości to nawet dostałem sporą zniżkę i od razu się zdecydowałem. Na wydatki związane z ogrzewaniem miałem przeznaczoną większą pulę pieniędzy, ale dzięki grzejnikom od kumpla sporo udało się zaoszczędzić. Grzejniki zamontowali moi pracownicy i od razu stwierdzili, że to świetne rozwiązanie. W łazienkach było dużo więcej miejsca a grzejniki prezentowały się świetnie. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczyłem na wykończenia i ostatecznie zostało mi kilka tysięcy złotych na górkę. Wywiązałem się z umowy terminowo i wyszedłem na tym lepiej niż zakładałem.

Dzięki tej budowie zacząłem później dostawać dużo więcej zleceń i zarabiałem ogromne pieniądze. Pracownicy byli zachwyceni, ponieważ i oni dostawali wyższe wypłaty. Cieszyli się, że dla mnie pracowali, bo zawsze o nich dbałem. Ceniłem swoich ludzi.