Liczne namioty na festyn

Zbliża się piknik rozpoczynający wakacje, które co roku odbywa się w naszym mieście. W ubiegły weekend osbyło się spotkanie organizatorów i sponsorów wydarzenia, na którym ustalono szczegóły przygotowań. Sam plan eventu będzie dość mocno różnił się od ubiegłorocznych.  Ma być bardziej urozmaicony, więc mieszkańcy miasta mogą się bardzo mile zaskoczyć.

Kilka namiotów handlowych na corocznym festynie

duże namioty reklamoweJak co roku również i w tym czerwcu odbędzie się na koniec miesiąca duży festyn miejski, organizowany z okazji rozpoczęcia wakacji. Ne zabraknie licznych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Organizatorzy zapowiadają, że oprócz bogatej w nagrody loterii fantowej, będzie można wziąć udział w licznych konkursach. Do wygrania mają być naprawdę wartościowe rzeczy. Na placu obok jeziora staną też duże namioty reklamowe, w których będzie można testować produkty i usługi regionalnych firm. Jest to też ciekawy sposób na zrobienie skutecznej reklamy dla lokalnych przedsiębiorstw. W takich namiotach będzie się więc odbywać na przykład nauka szycia czy też degustacje regionalnych produktów żywnościowych. Główną atrakcją całego wydarzenia ma byc koncert gwiazd. Zaproszono podobno znane z ekranów telewizyjny i głośników radiowych osoby i zespoły ze świata muzycznego. Fani zarówno muzyki rokowej, jak i pop, będą mocno zadowoleni. Udział w pikniku jest darmowy, To, co wymaga od nas dodatkowe nakładu finansowego to budki z jedzeniem czy niektóre dodatkowe atrakcje dla dzieci.

Liczne festyny i eventy wymagają rzetelnego przygotowania. Co do organizacji to można uczyć się jej od najlepszych. Doskonale z tego zadania co roku wywiązuje się nasze miasto. W tym roku, wraz z orgtanizatorami, mają zaskoczyć nas wyjątkową edycją corocznego wydarzenia.