Mieszkanie izolowane nowoczesną pianką

 

Remontowanie nowo zakupionego mieszkania to wielkie przeżycie, w szczególności dla kogoś dopiero co wkraczającego w dorosłe życie i zaczynającego karierę zawodową. Tańsze mieszkanie w gorszym stanie wymagające remontu to często jedyne rozwiązanie na jakie takiegoż człowieka stać.

Izolacja pianką przez teścia

nowoczesna izolacja piankąŚwieżo upieczony absolwent wymarzonego od dzieciństwa kierunku, niedawno poślubił ukochaną dziewczynę i otrzymał upragnione stanowisko pracy, żyć nie umierać. Ten człowiek to ja, w czasie kiedy to ukończyłem studia, czyli kilka lat temu. Wspominam te czasy z nostalgią, szczególnie moje pierwsze mieszkanie, które to zawsze jest czymś co zapada w pamięć każdego młodego człowieka. Fundusze wtedy nie były za wielkie,  nie chciałem się wiązać kredytami więc postanowiłem skorzystać z pomocy rodziców i spłacić ich kiedy to już stanę na nogi i będę mógł pochwalić się zadowalającymi dochodami. Pomoc nie kończyła się wyłącznie na finansach, obejmowała także sprawy remontowe mieszkania, mój wybór padł bowiem na lokal o dobrej lokalizacji, lecz o stanie, który wymagał modernizacji. Tak się fortunnie składało, że mój teść był pracownikiem firmy remontowej i zgodził się nieodpłatnie przeprowadzić większość prac potrzebnych do doprowadzenia mojego przyszłego domu do stanu używalności. Zastosował wiele ciekawych rozwiązań takich jak nowoczesna izolacja pianką. Pianka przez niego użyta charakteryzowała się zwiększona wytrzymałością i polepszonymi właściwościami termoizolacyjnymi. Korzystanie z tego produktu, zdecydowanie zwiększało komfort pracy, a sama pianka nie była wcale dużo droższa w porównaniu do konkurencyjnych. Dzięki tej piance izolacyjnej, wiedziałem, że mam do czynienia z profesjonalistą a moje mieszkanie będzie należycie wykonane i ocieplone. Jego pomoc okazała się nieoceniona, a jakość wykonanej pracy przekraczała najśmielsze oczekiwania.

Moment wejścia w dorosłość nie jest nigdy dla nikogo niczym łatwym i wymaga wielkiego samozaparcia i odwagi. Samodzielność nie każdemu przychodzi łatwo, a co za tym idzie pomoc jest zawsze mile widziana i wszyscy gotowi jej udzielić powinni być witani z otwartymi ramionami.