Najlepsze wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Od jakiegoś czasu regularnie uczęszczam do gabinetów kosmetycznych. Uważam, że kobieta powinna o siebie dbać, zanim na jej twarzy pojawią się już pierwsze oznaki starzenia. Dlatego ja od dwudziestego roku życia używałam odpowiednich kremów nawilżających. Później przyszedł czas na regularne zabiegi w salonach.

Gabinet kosmetyczny z najlepszym sprzętem i wyposażeniem

wyposażenie gabinetu kosmetycznegoZawsze sprawdzam salon, do którego mam się wybrać. Nigdy nie idę w ciemno. Patrzę, czy wyposażenie gabinetu kosmetycznego jest odpowiednie i czy mają wszystko to, co potrzebne. Sugeruję się opiniami koleżanek i tymi internetowymi recenzjami. Sprawdzam, czy salon wyposażony jest w jednorazowe przybory do pracy. Ważne jest też, czy mają wszystkie urządzenia do zabiegów. Dla mnie najważniejsze jest, czy mają specjalne urządzenie do sterylizacji przyborów niejednorazowych i specjalne maszyny do mezoterapii i mikrodermabrazji. Czasami w salonach walczę też z cellulitem. Mają specjalne platformy na których trzeba stawać i urządzenie to emituje specjalne wibracje, które rozbijają tkankę tłuszczową. Korzystam też z zabiegów ujędrniających twarz, które działają na podobnej zasadzie. Staram się wybierać zabiegi nieinwazyjne, niechirurgiczne, które nie muszą być wykonywane za pomocą igieł i innych takich przedmiotów. Nie o to chodzi, że boję się czegokolwiek, jednak jeszcze nie jestem w tak zaawansowanym wieku, żeby decydować się na agresywniejsze zabiegi. Póki co używam delikatniejszych metod odmładzania i zawsze jestem zadowolona.

Mówi się, że odpowiednie wyposażenie gabinetów kosmetycznych świadczy o ich jakości. Jest w tym oczywiście wiele prawdy, jednak ważne jest jeszcze podejście pracownic i ich umiejętności. Ja korzystam zazwyczaj z kilku tych samych sprawdzonych salonów, w których wszystko jest jak należy.