elektroniczny pomiar czasu

Sprzedaję urządzenia do elektronicznego pomiaru czasu

Przez wiele lat pracowałem w firmie produkującej różne drobne urządzenia elektroniczne, ale kiedy budynek uległ zalaniu, a większość sprzętu została zniszczona, właściciel postanowił zająć się czymś innym. Zaczął produkować urządzenia do pomiaru czasu, a ja zostałem na stałe w jego nowej firmie.

Elektroniczny pomiar czasu jest popularny

elektroniczny pomiar czasuPoczątkowo moja praca była dla mnie dość trudna, bo nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z takimi urządzeniami, ale wszystkiego uczyłem się przez praktykę i po kilku miesiącach mogłem już uchodzić za eksperta w tej dziedzinie. Nie spodziewałem się, że pomiar czasu może być taki interesujący! Sporo pomagałem w procesie produkcji a potem przy sprzedaży i wynajmie urządzeń, kiedy jeszcze firma była mała. Kiedy się rozrosła, a przy okazji elektroniczny pomiar czasu sporo zyskał na popularności i użyteczności, przeniosłem się całkowicie do działu sprzedaży i obsługi klientów. Zacząłem także jeździć po całym kraju, pomagając w odpowiednim ustawianiu i użytkowaniu urządzeń wypożyczanych na zawody lub sprzedanych osobom, które nie do końca radziły sobie z jego obsługą. Ta praca okazała się jeszcze ciekawsza niż poprzednie zajęcia, ponieważ lubię jeździć po kraju. Do tego pomiar czasu na zawodach pozwala mi obejrzeć również same zawody sportowe. Może nie w całości, ale widzę sporo, do tego od kulis i za darmo, więc jestem tym usatysfakcjonowany.

Moja firma ma coraz więcej klientów i przybywa mi pracy, więc będę musiał niedługo znaleźć kogoś do pomocy, kto przejmie część moich obowiązków. Dzięki temu będę mógł się skupić na klientach.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem http://www.czasnachip.pl