Torby bawełniane dla klientów

Od jakiegoś czasu prowadzę księgarnie połączoną ze sklepem dla plastyków. Bardzo się cieszę, że udało mi się połączyć swoje dwie największe pasje czyli czytanie oraz tworzenie i w jakiś sposób zrobić z nich swój własny biznes. Idzie mi całkiem dobrze, więc wpadłam na pomysł by przeznaczyć jakąś część dochodów na rozwój swojego sklepu.

Torby bawełniane stały się promocyjnym prezentem

wytrzymałe torby bawełniane - producentJako, że zbliżały się święta pomyślałam, że fajnie będzie dać klientom jakiś prezent. Stwierdziłam, że do każdego zakupu powyżej 75 złotych będę dodawać bawełniane torby, które są teraz bardzo popularne. Oczywiście najpierw zamierzałam je odpowiednio spersonalizować. Zamówiłam wytrzymałe torby bawełniane – producent dał mi całkiem sporą zniżkę, bo zamówiłam ich aż sto. Wybrałam torby ciemne, ponieważ strasznie mi się spodobały. Kupiłam torby z czerwonymi i zielonymi uchwytami, ponieważ te kolory kojarzą mi się ze Świętami Bożego Narodzenia, a w końcu miał to być świąteczny dla naszych klientów. Żeby torby nie były takie proste to wykonałam odpowiedni szablon związany z świętami. Żeby wszystko poszło sprawnie to użyłam farby w spreju nadającej się do tkanin. Wystarczyło przyłożyć szablon na wierzch torby psiknąć parę razy srebrną farbą i gotowe. Torby wyglądały naprawdę fajnie i świątecznie. Połączenie ciemnego materiału ze srebrną farbą było bardzo udane i wyglądało bardzo stylowo.

Muszę przyznać, że mój pomysł był naprawdę świetny. Byli tacy klienci, którzy przychodzili do sklepu parę razy i robili zakupy na te 75 złotych by dostać torbę w prezencie. Mam nadzieję, że będą często ich używać, bo na nadruku znalazła się też nazwa mojego sklepu, więc może akurat jakiś nowy klient zjawi się u nas dlatego, że zainteresuje go torba, którą zobaczył u kogoś innego.